به روز شده: 5 ساعت و 3 دقیقه قبل
کد مطلب: 71973
زمان انتشار: سه شنبه 20 فروردین 1398 - 10:36:55

رئیس جمهور: جان برکفان پاسدار از روز اول انقلاب کنار مردم بودند

رئیس جمهور: جان برکفان پاسدار از روز اول انقلاب کنار مردم بودند
حقوق بشر  > ایران  - رئیس جمهور با بیان اینکه امروز روز پاسدار است، روز جان برکفانی که از روز اول انقلاب کنار مردم بودند و برای منافع مردم، کشور و انقلاب از راحتی خود گذشتند، اظهار داشت: شب‌هایی را این عزیزان به صبح آوردند و درکنار سایر نیرو‌های مسلح و فداکاران که هر شبش از شب قدر بالاتر بود.

به گزارش میزان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز در مراسم بهره برداری از چند دستاورد جدید هسته‌ای که در سالن اجلاس سران برگزار شد، بیان داشت: فرهنگ اباعبدالله الحسین، عامل اصلی پیروزی‌های بزرگ ملت‌های مسلمان به ویژه ایران اسلامی در نهضت‌ها و انقلاب‌های مختلف، حراست از ایران و دفع تجاوز است.
 
وی ادامه داد: فرهنگ اباعبدالله الحسین امروزه، درسی بزرگ برای ایستادگی و مقاومت ما دربرابر آن‌هایی است که می‌خواهند با فشار به زندگی مردم ما را از مسیر تعالی بازگردانند.

حجت الاسلام روحانی با بیان اینکه امروز روز پاسدار است، روز جان برکفانی که از روز اول انقلاب کنار مردم بودند و برای منافع مردم، کشور و انقلاب از راحتی خود گذشتند، اظهار داشت: شب‌هایی را این عزیزان به صبح آوردند و درکنار سایر نیرو‌های مسلح و فداکاران که هر شبش از شب قدر بالاتر بود.

رئیس جمهور بیان داشت: شب قدر تنها شب‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ و یا شب‌های دیگر که نقل شده، نیست. اما ما می‌توانیم شب قدری را بیافرینیم که ازآن شب قدر هم بالاتر است. هرشبی که تصمیم و اراده، و نقشه ما برای رفاه ملت و توسعه ایران و قدرت ملت باشد آن شب از شب قدر بالاتر است، پس تنها در انتظار شب‌های قدر ماه رمضان ندانیم و بیاییم همه شب‌های خود را شب قدر بسازیم.

وی یادآور شد: سپاه پاسداران و نیرو‌های فداکار ما در کشور و آن‌هایی که شب‌ها را تا صبح نخوابیدند برای راحتی مردم، آن‌ها کسانی هستند که شب‌های زندگی خود را شب قدر ساختند، چرا سپاه به وجود آمد و برای چه بود؟ انقلاب بزرگی توسط ملت ایران به پیروزی رسیده بود و دشمنان فراوانی در منطقه و جهان می‌خواستند این انقلاب دوران و زمانمش چند هفته و حداکثر چند ماه بیشتر نباشد و انواع توطئه‌ها را علیه ملت ایران طراحی کردند. یکی از آن توطئه ها، توطئه ترور علیه ملت ایران بود.
 
رئیس جمهور بیان داشت: آنها گروهک هایی را دامان خود پرورش داده، ترغیب کردند، پول لازم و مواد منفجره را در اختیار آنها گذاشتند تا مردم مسئولان و انقلابیون را به خاک خون بکشند تا ایران برگردد به دورانی که زیرسلطه آمریکا بود ما نیاز به یک نیروی مومن فراکاری داشتیم که در برابر تروریسم بایستد و مقابله کند و امنیت را برای مردم ایران فراهم کند در راس این حرکت سپاه پایداران بود.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بدانید امروز محبوبیت سپاه در ایران و نزد دیگر کشورهای منطقه از هرزمان دیگری بیشتر است.
 
تکمیل می‌شود...

کد مطلب: 71973
زمان انتشار: سه شنبه 20 فروردین 1398 - 10:36:55
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد