به روز شده: 13 ساعت و 22 دقیقه قبل
کد مطلب: 72033
زمان انتشار: شنبه 24 فروردین 1398 - 12:11:35

بیانیه جبهه زنان اصولگرا و کارآمد درباره اقدام ابلهانه رئیس جمهور آمریکا

بیانیه جبهه زنان اصولگرا و کارآمد درباره اقدام ابلهانه رئیس جمهور آمریکا
زنان  - جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در اعتراض به اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی، بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در اعتراض به اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی، بیانیه‌ای منتشر کرد.

 
متن بیانیه به شرح ذیل است:
 

هوالعزیز
«اگر سپاه نبود، کشور نبود.» این بیان نورانی حضرت امام خمینی (قدس سره) در سال‌های آغازین شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که در طول چهار دهه اخیر حقیقت آن در بزنگاه‌های خطیر همچون جنگ تحمیلی هشت ساله و حفظ تمامیت ارضی کشور و نیز در عرصه‌های سازندگی به‌خوبی روشن شده است.

اما آنچه در مقابله با جریان تکفیری و تروریستی داعش در منطقه غرب آسیا رخ نمود، بیش از پیش نقش اساسی و بی بدیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در مواجهه با این جریان دست‌ساز امریکا، اسرائیل و ارتجاع عرب نشان داد و توان بالای سیاسی و نظامی آن را در تشخیص کانون و ماهیت توطئه‌ها و نحوه مقابله موثر و بنیان برافکن با آنها به نمایش گذاشت.

این است که مقام عظمای ولایت در توصیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرمود: «سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرز‌ها و حتی چند هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت زینب (س) پیشقدم است و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن.»

با این وصف واکنش کینه توزانه و شدید هیئت حاکمه آمریکا به عامل اصلی خنثی شدن توطئه عظیم طراحی و اجرای پروژه داعش (دولت اسلامی عراق و شام) در سال‌های اخیر، واکنشی قابل انتظار و در عین حال عاجزانه و نابخردانه است.
 
در واقع عاملان ایجاد و تدارک داعش با آن عده و عده عظیم ایدئولوژیک، استراتژیک و تکنولوژیک در عرصه سیاسی و نظامی اکنون به‌خوبی دریافته اند که سپاه در همه این عرصه‌ها دست برتر را دارد و طبعا دچار چنان احساس وحشت و عجزی می‌شوند که به هر واکنش تلافی جویانه‌ای هر چند احمقانه و بی‌فایده دست می‌زنند و حرکت غیرمتعارف و غریبی، چون تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله این حرکت هاست.
 
این در حالی است که به‌دنبال نقض رسمی فرجام از سوی هیئت حاکمه آمریکا و بازگرداندن وسیع تحریم‌ها، پیش از این شاهد اعلام فهرستی بلند از اشخاص حقیقی و حقوقی بوده ایم که در فهرست سیاه آمریکایی‌ها قرار گرفته اند.

بی تردید تاثیر و برد این اقدام نابخردانه هم بیشتر از اقدامات پیشین کاخ سفید نخواهد بود، کمااینکه در عرصه داخلی این اقدام ملت غیور و مقاوم ایران را در مسیر حمایت از انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران استوارتر کرد و در افکار عمومی جهانیان هم حتی از سوی متحدان آمریکا با عدم اقبال نسبت به سیاست‌های هیاهومدارانه و نامتعارف ترامپ همراه بوده است.

جبهه متحد زنان اصول گرا و کارآمد ضمن اینکه این حرکت مذبوحانه را محکوم به شکست می‌داند، خواستار برخورد مناسب و قاطع دستگاه دیپلماسی در پیگیری حقوقی و سیاسی این اقدام ابلهانه آمریکا در سطح بین المللی است و از سویی تاکید می‌کند که بنا به رهنمود مقام معظم رهبری، بر ما زنان انقلابی است که در شرایط خطیر کنونی به وظایف خطیر خود در جهت استمرار راه روشن انقلاب اسلامی بیش از هر زمان واقف و عامل باشیم و یکدیگر را در این امر واجب دعوت به تلاش و مجاهدت بی وقفه نماییم. انشاءالله.
کد مطلب: 72033
زمان انتشار: شنبه 24 فروردین 1398 - 12:11:35
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب