به روز شده: 14 ساعت و 22 دقیقه قبل
کد مطلب: 72035
زمان انتشار: شنبه 24 فروردین 1398 - 14:13:20

نیارکی: سپاه پاسداران نهادی انقلابی، ارزشی و برخاسته از انقلاب اسلامی ایران است

قوه قضائیه  - رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: سپاه پاسداران یکی از نهادهای انقلابی، ارزشی و برخاسته از انقلاب اسلامی ایران با تدابیر حکیمانه امام راحل شکل گرفت و سپاه در همه عرصه ها هر جا نیاز بود حضور داشت.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی  استان، ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن اعیاد شعبانیه بالاخص روز پاسدار به کلیه پاسداران عزیز گفت: بسیار خوشحال هستیم اینکه امروز در حضور شما و نهاد مقدس هستیم امیدواریم امسال، سالی سراسر با برکت، موفقیت و پیروزی در تمام جوانب و سال فتوحات هر چه بیشتر برای ایران عزیز اسلامی و شکست دشمن باشد.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به دیدار جمعی از پاسدارن با مقام معظم رهبری تأکید کرد: ایشان در جمله بسیار زیبایی گفتند: اگر مشکل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی در کشور بوجود آید سپاه پیشرو و پیشگام است، اگر بیرون مرزها مشکلی وجود داشته باشد سپاه پیشرو و پیشگام است و از ارزشهای انقلاب اسلامی حفاظت و حراست می نماید.

رئیس شورای قضایی  استان زنجان با اشاره به اقدام نابخردانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریست خاطر نشان کرد: چطور ممکن است یک نیروی نظامی که بر اساس قانون اساسی شکل گرفته است تروریست تلقی گردد؟ روزی که این اقدام نابخردانه که از اول هم محکوم به شکست بود اتفاق می افتد ارتش و نیروی انتظامی می گوید ما هم لباس خود را عوض می کنیم و سپاهی می شویم، این اقدام دشمن موجی در کشور ایجاد می کند که نشان از اتحاد و انسجام می باشد که نه تنها دشمن به هدفش نمی رسد بلکه یکپارچکی و تقویت ارزشها اتفاق می افتد.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی اظهار کرد: این اقدام آمریکا  در همه جوامع بین المللی و همچنین در نظام مقدس جمهوری اسلامی  محکوم به شکست است و انشاالله حتما اقدام متقابلی از سوی نظام صورت خواهد گرفت و بنا فرموده فرمانده معظم کل قوا  قطعا کید آمریکا نسبت به سپاه و انقلاب به جایی نخواهد رسید.

 رئیس شورای قضایی استان زنجان با اشاره به دیدار با چند نفر از خانواده شهدا و جانبازان گفت: انقلاب مدیون جانفشانی و خون شهدای عزیز می باشد و ما کمترین کاری که میتوانیم بکنیم این است که لااقل ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده آنها و انجام درست وظایف و مسولیتمان دینمان را تا حد امکان به این عزیزان ادا کنیم و این جز با دید و نگاه انقلابی امکان پذیر نخواهد بود.

 در این دیدار سردار کرمی فرمانده سپاه استان زنجان نیز از حمایت ها و پشتیبانی دستگاه قضایی استان از پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

کد مطلب: 72035
زمان انتشار: شنبه 24 فروردین 1398 - 14:13:20
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری