به روز شده: 1 ساعت و 4 دقیقه قبل
کد مطلب: 72154
زمان انتشار: شنبه 31 فروردین 1398 - 09:13:18

بطحائی خبر داد: تهیه آئین‌نامه تشکیل فوری کلاس‌های درس در زمان بحران

بطحائی خبر داد: تهیه آئین‌نامه تشکیل فوری کلاس‌های درس در زمان بحران
کودکان  - وزیر آموزش و پرورش از دایر شدن تمام کلاس‌های درس در استان‌های سیل‌زده به جز مناطقی از خوزستان خبر داد و گفت: با تأکید رئیس‌جمهور در مناطقی از خوزستان که امکان تشکیل کلاس درس فراهم نشده باشد، حتی با تشکیل چادر در مناطق استقرار هموطنان سیل‌زده، کلاس‌های درس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، سیدمحمد بطحائی، درباره اقدامات انجام‌شده برای بازگشایی مدارس در شهرهای درگیر سیل در استان‌های مختلف گفت: به غیر از استان خوزستان، تمام مدارس آسیب‌دیده از سیل، به موقع بازسازی شده یا کلاس‌های جایگزین برای آنها در نظر گرفته شده است؛ بنابراین کلیه مدارس در استان‌های گلستان و لرستان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

وی درباره وضعیت مدارس و نحوه فعالیت آنها در استان خوزستان نیز گفت: در این استان با تأکیدات رئیس‌جمهور محترم در مناطقی که به خاطر آسیب ناشی از سیل یا اسکان، امکان تشکیل کلاس درس فراهم نشده باشد، حتی با تشکیل چادر در مناطق استقرار هموطنان عزیز سیل‌زده، در خصوص برگزاری کلاس‌های درس اقدام خواهد شد.

به گفته وزیر آموزش و پرورش، این موضوع روز گذشته طی بخشنامه‌ای به استان خوزستان ابلاغ شده و کانکس‌هایی مجهز به وسایل سرمایشی و گرمایشی به این استان ارسال شده است.

بطحائی همچنین خبر داد: بنا بر تاکید دکتر روحانی، رئیس‌جمهور محترم، آئین‌نامه‌ای در خصوص تشکیل فوری کلاس‌های درس در مواقع بحرانی در دست تهیه است که به‌زودی برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

کد مطلب: 72154
زمان انتشار: شنبه 31 فروردین 1398 - 09:13:18
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب