به روز شده: 12 ساعت و 51 دقیقه قبل
کد مطلب: 72768
زمان انتشار: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 08:52:28

بازدید رئیس کل دادگستری ایلام از زندان مرکزی این شهر

بازدید رئیس کل دادگستری ایلام از زندان مرکزی این شهر
قوه قضائیه  -  رئیس کل دادگستری استان ایلام در بازدید از زندان مرکزی ایلام بر حضور مستمر قضات در زندان‌ها تاکید کرد و گفت: تداوم حضور قضات در زندان و پیگیری مشکلات قضایی زندانیان ضمن کاهش جمعیت کیفری، به آرامش روحی و روانی زندانیان و تقلیل آسیب‌های رفتاری نیز کمک می‌کند.

به گزارش میزان، محمد رزم رئیس کل دادگستری استان ایلام به همراه تعدادی از مدیران دستگاه قضایی در بازدیدی شبانه از زندان مرکزی ایلام به بررسی مشکلات زندانیان و استماع سخنان آنان پرداختند.

در این بازدید محمد رزم رئیس کل دادگستری استان ایلام، داودی نیا معاون قضایی و رئیس شورای حل اختلاف دادگستری استان، شیرزادی معاون برنامه ریزی، بخشنده معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم، حجت الاسلام و المسلمین امیری معاون فرهنگی دادگستری و دیگر مراجع قضایی به همراه عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان‌های استان و مسئولین ستادی حضور داشتند.

زندانیان در دیداری چهره به چهره با رئیس کل دادگستری استان و مراجع قضایی به بیان مشکلات پرونده‌های قضایی خود پرداختند و پس از بررسی و استماع اظهارات آن‌ها توسط مراجع قضایی، برای تعدادی از زندانیان مرخصی، تعدیل مجازات، اعسار، تعلیق، آزادی مشروط و… صادر گردید.

این بازدید که تا ساعت ۲۴:۰۰ به طول انجامید نتایج مطلوبی را به دنبال داشت و محمد رزم نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، بیان کرد: تداوم حضور قضات در زندان و پیگیری مشکلات قضایی زندانیان ضمن کاهش جمعیت کیفری، به آرامش روحی و روانی زندانیان و تقلیل آسیب‌های رفتاری نیز کمک می‌کند.

در ادامه این بازدید کشوری مدیرکل زندان‌های استان ایلام، همکاری مراجع قضایی را در بهبود اقدامات تأمینی و تربیتی و کاهش جمعیت کیفری مهم و تاثیرگذار دانست و اذعان کرد: تلاش مراجع قضایی و سنگربانان اصلاح و تربیت در راستای بازگشت سالم زندانیان به جامعه و عدم تکرار جرم است که با برنامه ریزی‌های منسجم و هدفمند شاهد نتایج مطلوب و مثبت آن خواهیم بود.

کد مطلب: 72768
زمان انتشار: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 08:52:28
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+2

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی