به روز شده: 1 روز و 13 ساعت و 32 دقیقه قبل
کد مطلب: 72857
زمان انتشار: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 08:59:49

ورود مدعی العموم به نصب تبلیغات غیرقانونی بر دیوار‌های شهر اهواز

قوه قضائیه  - با توجه به کثرت نصب تبلیغات غیرقانونی بر دیوار‌های شهر مدعی العموم در جهت صیانت از حقوق عامه و جلوگیری از خسارت به اموال دولتی به این موضوع ورود کرد.

به گزارش میزان، پورسلیمی معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان خوزستان با اشاره به کثرت نصب تبلیغات غیرقانونی بر دیوار‌های شهر از ورود مدعی العموم در جهت صیانت از حقوق عامه و جلوگیری از خسارت به اموال دولتی خبرداد.

وی گفت: با توجه به ماده ۹۲ قانون شهرداری‌ها نوشتن هر نوع مطلبی یا الصاق هر نوشته‌ای برروی دیوار‌های شهر ممنوع اعلام شده، مگر در محل‌هایی که شهرداری برای نصب و الصاق اعلانات معین می‌کند.

معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان خوزستان در ادامه عنوان کرد: در جهت صیانت از حقوق عامه و جلوگیری از ورود خسارت به اموال دولتی و حقوق عمومی به شهرداری اهواز دستور داده شده تا در ابتدا متصدی آگهی از طریق شماره تلفن یا ادرس اعلام شده در آگهی، به شهرداری دعوت و نسبت به جمع آوری تبلیغات نصب شده به وی اخطار و ابلاغ شود.

این مقام قضایی اضافه کرد: در صورت تجری و تکرار علاوه بر مطالبه جبران خسارت از مراجع قضایی، با اعلام شهرداری نسبت به قطع خطوط تلفن مورد استفاده اقدام خواهد شد و وصل مجدد تلفن منوط به اجرای کامل اخطاریه ابلاغ شده و با اعلام شهرداری خواهد بود.

کلید واژه: قوه قضائیه
کد مطلب: 72857
زمان انتشار: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 08:59:49
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی