به روز شده: 9 ساعت و 47 دقیقه قبل
کد مطلب: 73260
زمان انتشار: دوشنبه 27 خرداد 1398 - 14:18:02

سردار رحیمی: در تهران کم‌ترین وقوع جرم را داریم /پلیس در حوزه ایجاد امنیت اجتماعی قاطع است

سردار رحیمی: در تهران کم‌ترین وقوع جرم را داریم /پلیس در حوزه ایجاد امنیت اجتماعی قاطع است
حقوق شهروندی  - رئیس پلیس تهران بزرگ گفت:در دیداری مردمی امروز ،90 درصد درخواست های همشهریان محترم در حوزه امنیت اخلاقی و اجرای طرح ناظر بود که در طی جلسه ای قرار شد توجیه به جای توقیف خودروهایشان باشد.

به گزارش میزان، صبح امروز سردار حسین رحیمی پس از دیدار مردمی اظهار داشت:با توجه به برنامه ریزی های  مرکز 197 نیروی انتظامی جمهوری اسلامی انجام داده بود امروز نوبت فرمانده انتظامی تهران و رده های تابعه فرمانده انتظامی تهران بزرگ بود تا به خواسته  مردم مراجعه کند که ما از از ابتدای صبح با توجه به حجم مراجعات انی جلسه را در مرکز 197 قرار نداریم و در مرکز پلیس امنیت اخلاقی ملاقات را داشتیم.

وی افزود:از صبح 550 نفر از مردمی که انواع  و اقسام مشکلات را داشتند و خواسته هایی که تسریع شود و مشکلات آنها توسط پلیس  در همه رده ها حل شود مراجعه داشتند که  ،از این تعداد افراد 70 درصد مراجعه کنندگان  مرد و 30 درصد خانم ها بودند.

رحیمی گفت:بالغ بر 90 درصد این افراد ،در حوزه امنیت اخلاقی و اجرای طرح ناظر و در واقع در خصوص توقیف خودورها وموتورسیکلت ها و ارائه تعهد بود که امروز پس از برگزاری  چندین جلسه با رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ به جای توقیف خودرو و موتور این افراد بیشتر توجیه شدند. این دوستان باید بدانند که با عدم رعایت شئونات جامعه ،قانون را زیر پا می گذدارند ،امنیت روانی و اجتماعی جامعه را دچار اختلال می کنند.

وی افزود:ما در کشوری زندگی  می کنیم که تابع  قوانینی است و همه باید تکلیف مدار باشیم، پلیس هم به عنوان نماینده مردم و مجری قانون مکلف است در ابعاد مختلف امنیت اجتماعی جامعه را برقرار کند.همان پلیس که شبانه روز در خصوص دستگیری سارقان و جانیان،  قاچاقچیان، فروشندگان مواد مخدر ،معتادان، برقراری امنیت تفرج گاه ها  کار می کند، همین پلیس برای امنیت و انضباط اجتماعی  وتسهیل در عبور و مرور، تلاش می کند برای تامین اجتماعی و  جامعه نیز تلاش می کند .

  رحیمی گفت:امنیت ابعاد مختلفی دارد ،امنیت اجتنماعی، روانی، اقتصادیف فرهنگی که اگر یک بخش از امنیت لنگ بزند امنیت جامعه تکمیل نمی شود.

وی با بیان اینکه ،نگاه پلیس همه جانبه است  افزود:برخی می گویند پلیس به دنبال امنیت اخلاقی است ،اما پلیس تمام تلاش خود را به کار بسته است تا در تهران کم ترین وقوع سرقت را  داشته باشیم.این موضوع را با افتخار اعلام می کنیم و درحال حاضر بعد از تهران ایلام است که کم ترین وقوع جرم را دارد.همچنین بالاترین کشف جرم را در تهران داریم ،از ان طرف به هیچ عنوان در بحث امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه نیز کوتاهی نمی کنیم.

رئیس پلیس پایتخت افزود:ما تکیلف داریم ، ما وظیفه داریم  در همه زمینه ها و همچنین در زمینه امنیت اخلاقی کار انجام بدهیم .ما در همه زمینه ها سرمایه گذاری کردیم و برای همه موارد امنیتی جامعه برنامه داریم، از جرایم پیچیده، خشن و باندی گرفته تا امنیت اخلاقی، انضباط اجتماعی و نظم جامعه درحال کار کردن هستیم.خدا را شکر که امروز پلیس با روی گشاده،با محبت و رافت  با افرادی که تخلف و جرم داشته اند برخورد کرده است.

کلید واژه: نیروی انتظامی - ناجا
کد مطلب: 73260
زمان انتشار: دوشنبه 27 خرداد 1398 - 14:18:02
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-4

دیگر مطالب
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیأت دولت:
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
علی محمد فلاح زاده