به روز شده: 9 ساعت و 58 دقیقه قبل
کد مطلب: 73355
زمان انتشار: شنبه 1 تیر 1398 - 09:57:04

مدیر کل نوسازی مدارس تهران: ساختار نامناسب مدرسه‌ها روی یادگیری دانش آموزان تاثیر منفی می‌گذارد

کودکان  - علی شهری گفت: دانش آموزی که در فضای نامناسب بنشیند و حرکت کند با مشکل مواجهه می‌شود و اگر این فضا مناسب نباشد ساختار قامتی دانش آموزان دچار مشکل می‌شود و این ساختار می‌تواند روی ذهن و یادگیری دانش آموزان تاثیر منفی داشته باشد.

به گزارش میزان، علی شهری، مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران درباره مشکل ساختار قامتی دانش آموزان که به دلیل محیط نامناسب است اظهار کرد: سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره معماری مدارس کشور گفتند که باید ملاحظات همه جانبه را در تمام ساحت‌های شش جانبه سند تحول داشته باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: کلاس را فقط برای آموزش نمی‌سازیم بلکه در ساخت مدارس تمام ۶ ساحت تربیتی را مد نظر قرار می‌دهیم یکی از این ساحت‌ها ساحت زیستی و تربیت بدنی است و باید به آن توجه کرد.

شهری در ادامه بیان کرد: دانش آموزی که در فضای نامناسب بنشیند و حرکت کند با مشکل مواجهه می‌شود و اگر این فضا مناسب نباشد ساختار قامتی دانش آموزان دچار مشکل می‌شود و این ساختار می‌تواند روی ذهن و یادگیری دانش آموزان تاثیر منفی داشته باشد.

وی در ادامه بیان کرد: در شهر تهران برای سال تحصیلی جدید هزار کلاس درس افتتاح خواهد شد که البته متناسب با نیاز نیست. ولی متاسفانه منابع محدودی داریم.

 

کد مطلب: 73355
زمان انتشار: شنبه 1 تیر 1398 - 09:57:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+2

دیگر مطالب