به روز شده: 8 ساعت و 33 دقیقه قبل
کد مطلب: 73540
زمان انتشار: دوشنبه 10 تیر 1398 - 09:09:55

اپیدمی تجاوز به کودکان در اراضی اشغالی

اپیدمی تجاوز به کودکان در اراضی اشغالی
کودکان  - نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد سالانه ۵۰ هزار گزارش آزار و اذیت جنسی در اراضی اشغالی که ۶۰ درصد از قربانیان را کودکان تشکیل می‌دهند به پلیس رژیم صهیونیستی ارائه می‎شود.


به گزارش میزان به نقل از جروزالم پست، مراکز مقابله با بحران تجاوز به کودکان در اراضی اشغالی سالانه ۵۰ هزار گزارش به خصوص آزار و اذیت جنسی دریافت می‌کنند که به گفته مدیر اجرایی این مجموعه ۶۰ درصد از قربانیان در کودکی مورد آزار جنسی قرار گرفته و پس از گذشت سال‌ها از آن حادثه تلخ لب به سخن می‌گشایند.
 
 بنابر این گزارش، یکی از قربانیان آزار جنسی، دختر بچه‌ای ۷ ساله بوده که مورد تجاوز قرار می‌گیرد. مظنون اصلی به دلیل عدم شواهد کافی آزاد می‌شود.

پس از گذشت ۱۰ روز از تجربه وحشتناکی که این کودک در زندگی با آن رو به رو می‌شود، موضوع را با مادر خود در میان می‌گذارد و گزارش پس از مدرسه به دست پلیس اسرائیل می‌رسد.
 
در اراضی اشغالی ۸۴ درصد از پرونده‌های مربوط به تجاوز و آزار جنسی که به پلیس گزارش می‌شوند، بدون تشکیل پرونده‌های کیفری بسته می‌شوند و بیش از ۲ سوم از این پرونده‌ها به دلیل عدم مدارک کافی مورد بررسی قرار نمی‌گیرند.
 
مدیر اجرایی مراکز مقابله با بحران تجاوز به کودکان در اراضی اشغالی می‎گوید زمانی که کودکان قربانی آزار جنسی می‌شوند باید هر چه سریع‌تر به مدارس و پلیس گزارش دهند تا پلیس هم سریع‌تر بتواند شواهد را جمع آوری کرده و اقدام به دستگیری مظنون کند.
آمار‌ها نشان می‌دهند تنها ۳۰ درصد از قربانیان در اراضی اشغالی به پلیس گزارش می‌دهند.

به گفته مدیر اجرایی این مراکز، در حال حاضر هیچ برنامه سازمان یافته در اراضی اشغالی برای جلوگیری از سوء استفاده جنسی از کودکان و شناسایی قربانیان آزار و اذیت جنسی وجود ندارد.

کد مطلب: 73540
زمان انتشار: دوشنبه 10 تیر 1398 - 09:09:55
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب