به روز شده: 13 ساعت و 8 دقیقه قبل
کد مطلب: 73752
زمان انتشار: سه شنبه 18 تیر 1398 - 16:21:08

محسنی اژه ای : قوه قضائیه امروز در معرض بیشترین هجمه‌ها و عملیات روانی دشمنان قرار دارد

قوه قضائیه  -  مراسم تکریم و معارفه معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای برگزار شد.

به گزارش میزان، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه امروز سه‌شنبه طی سخنانی در آیین تکریم و معارفه روسای سابق و جدید معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه با بیان اینکه یکی از اهداف نظام جمهوری اسلامی تحقق و گسترش عدالت در تمام ابعاد زندگی انسان‌ها است گفت: یکی از مقابله‌های دشمنان با نظام ما در طول این چهل سال این بوده که مانع از تحقق منویات نظام ما در استقرار و گسترش عدالت شود؛ در طول این چهار دهه، دشمنان در مسیر حرکتی نظام ما سنگ‌اندازی‌های بسیاری داشتند و هرگز گمان نمی‌کردند نظام ولایی و اسلامی ما بتواند این چنین با اقتدار ادامه حیات دهد.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه دشمنان در طول این چهل سال از همه توان شیطانی و روحیه طاغوتی و سلطه‌طلبانه خود برای مقابله با نظام اسلامی و ولایی ما استفاده کرده‌اند، تصریح کرد: دشمنان در صدد آن هستند که از شتاب حرکتی نظام جمهوری اسلامی بکاهند؛ چرا که دیگر برایشان محرز شده که توانایی براندازی و توقف مسیر حرکتی نظام ما را ندارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای با اشاره به هجمه‌های سنگین دشمنان علیه نهاد‌های انقلابی نظام ما طی چهار دهه اخیر گفت: در تمام طول این چهل سال یکی از هجمه‌های سنگین نظام سلطه معطوف به دادگاه‌های انقلاب ما بوده است چرا که کارگزاران نظام سلطه می‌دانستند و می‌دانند که این دادگاه‌های انقلاب ما است که با نیرو‌های مومن خود نقشه‌های آن‌ها را خنثی می‌کند و این دادگاه‌های انقلاب ما است که در برابر افراد فاجر و ظالم و برهم زنندگان امنیت کشور و دست‌درازان به بیت‌المال می‌ایستند و آن‌ها تعقیب و مجازات می‌کنند.

وی افزود: همچنین از ابتدای انقلاب تا به امروز نظام سلطه علیه سپاه پاسداران عزیز ما هجمه‌های سنگینی را روا داشته است چرا که می‌داند این سپاه و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی است که در برابر تعدی بیرونی علیه نظام ایستاده است.

معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: بنابراین هر دستگاه و نهادی که در جمهوری اسلامی بیشترین مقابله را با نفوذ عوامل استکبار داشته، به همان میزان در معرض بیشترین هجمه‌های دشمنان و کارگزاران نظام استکبار قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای تصریح کرد: امروز نیز یکی از مراکزی که در معرض بیشترین هجمه‌ها و عملیات روانی دشمنان قرار دارد،قوه قضاییه است.

در این مراسم محمدحسین فروزان به عنوان معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه معرفی شد.
کد مطلب: 73752
زمان انتشار: سه شنبه 18 تیر 1398 - 16:21:08
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+3

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری