به روز شده: چند لحظه قبل
کد مطلب: 73778
زمان انتشار: چهارشنبه 19 تیر 1398 - 14:59:00

اصلانی خبر داد: برگزاری تجمع بزرگ عفاف و حجاب در ۴۰۰ شهر کشور

اصلانی خبر داد: برگزاری تجمع بزرگ عفاف و حجاب در ۴۰۰ شهر کشور
زنان  -  تجمع بزرگ حجاب و عفاف با حضور یک میلیون و هفتصد نفر فردا پنجشنبه ۲۰ تیر در ۴۰۰ شهر برگزار می‌شود.

به گزارش میزان، «مینو اصلانی» از تجمع بزرگ عفاف و حجاب در سراسر کشور خبر داد و عنوان کرد: تجمع بزرگ حجاب و عفاف در ۴۰۰ شهر فردا پنجشنبه ۲۰ تیر با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

اصلانی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته بالغ بر یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر با شعار «حجاب حافظ حریم خانواده» در این تجمع حضور خواهند داشت.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور درباره هدف از برگزاری این تجمعات، اظهار کرد: هدف از برگزاری این تجمعات تعمیق گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و نمایش قدرت نرم انقلاب اسلامی است که نشان دهد پایه‌های دینی مردم بسیار قوی و حجاب و عفاف برای آن‌ها اهمیت دارد بنابراین مسئولان باید درباره تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف به وظایف خود عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: ستاد مردمی عفاف و حجاب روز جمعه ۲۱ تیر در نماز جمعه‌های سراسر کشور حضور گسترده خواهند داشت که به قرائت بیانه، درخواست و مطالبات مردمی با یاد شهیدان و بازخوانی وصیت‌نامه آن‌ها و ارائه گزارشی از فعالیت‌های عفاف و حجاب در این مراسم باشکوه عبادی سیاسی خواهند پرداخت.

مسئول بسیج جامعه زنان در پایان افزود: در روز‌های پایانی هفته عفاف و حجاب هستیم و از همه کسانی که در این هفته برای برگزاری ویژه برنامه‌های هفته عفاف و حجاب شرکت داشتند تقدیر و تشکرمی کنم.

کد مطلب: 73778
زمان انتشار: چهارشنبه 19 تیر 1398 - 14:59:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+2

دیگر مطالب