به روز شده: 5 ساعت و 29 دقیقه قبل
کد مطلب: 73928
زمان انتشار: شنبه 29 تیر 1398 - 11:52:45

جاسوسی نهادهای امنیتی آمریکا از گروه‌های معترض

جاسوسی نهادهای امنیتی آمریکا از گروه‌های معترض
حقوق بشر  > جهان  - نشریه گاردین در گزارشی فاش کرده که پلیس آمریکا با جاسوسی از گروه‌های فعال ضد ترامپ، اقدام به تشکیل پرونده جنایی علیه آنان می‌کند.
به گزارش میزان به نقل از  گاردین، جاسوسی پلیس لس آنجلس از معترضان ضد ترامپ تنها یکی از چند پرونده‌ای است که پلیس آمریکا طی آن با گروه‌های نظارت و دادگاه‌های جنایی کار می‌کند.

اداره پلیس لس آنجلس در یک دادگاه اعلام کرد به یک گروه فعال اعتراض علیه ترامپ نفوذ کرده است.

گاردین می‎نویسد: پلیس علیه فعالانی که در اعتراض‌های گسترده ضد ترامپ یک بزرگراه را در «کالیفرنیا» مسدود کرده بودند، پرونده جنایی به دادگاه ارائه کرده است.
 
پرونده لس آنجلس تنها یکی از چندین پرونده‌ای است که گروه‌های ضد ترامپ را هدف قرار داده و آنان را با نظارت و دادگاه جنایی مواجه کرده است.

حقوقدانان آمریکایی، جاسوسی پلیس از معترضان و نفوذ در گروه‌های معترض را نقض قانون اساسی اعلام کردند. آن‌ها با توصیف این اعتراض‌ها به عاملی مهم در یادآوری حقوقشان اظهار داشتند مردم نمی‌توانند تا سال ۲۰۲۰ صبر کنند.

وضعیت نامساعد در مرزها، بحران آفرینی در خاورمیانه، تضییع حقوق زنان و نابودی کره زمین از جمله تهدیداتی هستند که کارشناسان از آن‌ها به عنوان عوامل اصلی اعتراض‌های ضد ترامپ یاد می‌کنند.
کد مطلب: 73928
زمان انتشار: شنبه 29 تیر 1398 - 11:52:45
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب