به روز شده: 17 ساعت و 30 دقیقه قبل
کد مطلب: 74340
زمان انتشار: سه شنبه 22 مرداد 1398 - 08:17:57

حیدری جعفری خبر داد: آزادسازی بیش از ۸۳ هکتار از اراضی کشاورزی

قوه قضائیه  -  دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ با بیان اینکه بیش از ۸۳ هکتار از اراضی کشاورزی به وضع سابق اعاده گردید گفت: با دستور مستقیم دادستانی نسبت به پر و مسلوب المنفعه نمودن و همچنین پلمب ۲۶۷ حلقه چاه غیرمجاز در سطح شهرستان اقدام شد.

به گزارش میزان، حیدری جعفری، دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ با تشریح اقدامات انجام شده در راستای حفظ اراضی زراعی اظهار کرد: با صدور نمایندگی‌های متعدد از سوی دادستانی نسبت به تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ اراضی زراعی و باغ‌ها و همچنین اجرای احکام قطعی در این رابطه اقدام شد که بیش از ۸۳ هکتار از اراضی کشاورزی به وضع سابق اعاده گردید.

دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ خاطرنشان کرد: در زمینه حفاظت از اراضی ملی نیز با درخواست ادارات متولی حفظ اراضی و با احراز مالکیت سازمان شاکی نسبت به رفع تصرف از اراضی موصوف اقدام و با اعمال قانون بالغ بر ۱۰ هکتار از اراضی ملی رفع تصرف شده که بخش عمده آن با دستور مستقیم دادستانی صورت گرفت.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه حفاظت از منابع آب‌های زیرزمینی بیان کرد: با دستور مستقیم دادستانی نسبت به پر و مسلوب المنفعه نمودن و همچنین پلمب ۲۶۷ حلقه چاه غیرمجاز در سطح شهرستان اقدام شد و به میزان ۵۳ هزار متر مربع از بستر و حریم رودخانه این شهرستان آزاد گردید و ۸۰ دستگاه حفاری غیرمجاز نیز توقیف شد.

کد مطلب: 74340
زمان انتشار: سه شنبه 22 مرداد 1398 - 08:17:57
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی