به روز شده: 1 روز و 7 ساعت و 49 دقیقه قبل
کد مطلب: 74385
زمان انتشار: جمعه 25 مرداد 1398 - 16:21:59

خطیب موقت نماز جمعه: پرچم مبارزه با فساد و قاچاق با شمشیر حقی در دست رئیس قوه قضاییه، بلند شده است

خطیب موقت نماز جمعه: پرچم مبارزه با فساد و قاچاق با شمشیر حقی در دست رئیس قوه قضاییه، بلند شده است
قوه قضائیه  - خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت:پرچم مبارزه با فساد و قاچاق با شمشیر حقی که به دست رئیس قوه قضاییه است، بلند شده و همه شما مردم به این مبارزه امید دارید و برای موفقیت ایشان دعا می‌کنید.

به گزارش میزان، حجت الاسلام کاظم صدیقی ظهر امروز و در خطبه‌های نماز جمعه بیان کرد: پرچم مبارزه با فساد و قاچاق با شمشیر حقی که به دست رئیس قوه قضاییه است، بلند شده و همه شما مردم به این مبارزه امید دارید و  برای موفقیت ایشان دعا می‌کنید.

وی ادامه داد: باید به مسائلی همچون فساد، مالیات، قاچاق، نوسانات قیمت ارز و رفع بوروکراسی‌های اداری جهادگرانه سامان داد تا کار به جایی برسد.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به ۳۱ مرداد ماه، سالروز صنعت دفاعی گفت: آنچه در صنعت دفاعی مشاهده می‌کنیم از معجزات انقلاب و حاکمیت ولایت فقیه در کشور است که توانسته دنیا را تحت تاثیر قرار دهد.

وی افزود: امروزه در بخش‌های مختلف دفاعی حرکات جهشی به سوی قله داریم و در این ر استا مسیر‌های طولانی را یک شبه پیموده‌ایم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران توضیح داد: آنچه شما در سرنگونی پهپاد آمریکایی رادار گریز دارای قیمت گزاف دیدید، توسط موشک‌های درجه دو و سه انجام شد که می‌توانستیم این پهپاد را با سامانه اس ۳۰۰ روسیه مورد هدف قرار دهیم، اما آن را با یک موشک بومی سرنگون کردیم؛ این معجزه جوانان دارای نبوغ میهن اسلامی بود.

حجت الاسلام صدیقی اظهار کرد: هواپیما‌هایی فوق توقع و تصور ساخته‌ایم در قسمت هواپیما‌های جنگی نیز از طراحی و ساخت آن توسط جوانان این مرز و بوم انجام شد که اولین پرواز با این هواپیما توسط یکی از خلبانان باشجاعت ما صورت گرفت که به شکرانه این اقدام به محضر رهبر انقلاب شرفیاب شده و مدال رضایت ایشان که رضایت امام زمان است را دریافت کرد.

وی با اشاره به دیدار نمایندگان مقاومت یمن با رهبر معظم انقلاب اضافه کرد: ۵ سال است که مقاومت یمن بدون کمک هیچ کشوری و با دست خالی جلوی رذالت‌ها و مصیبت‌هایی که سعودی‌ها و اماراتی‌ها مرتکب می‌شوند ایستاده‌اند، این جنایتکاران ۸۰ هزا رکودک بیگانه یمنی را کشته‌اند و همه قسمت‌های این کشور را ویران کرده‌اند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد: اینکه اخیرا مشاهده می‌کنیم نیرو‌های امارات و عربستان در یمن با هم درافتاده‌اند و توطئه تجزیه یمن را کلید زده‌اند؛ نشانه فرسودگی و درماندگی آن‌ها است و نشانه پیروزی همیشگی مقاومت دینی واسلامی است.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه مردم یمن در این راه مقاومت شهدای فراوانی را تقدیم کرده‌اند، گفت: یکی از این شهدا حسین بدرالدین است که ما شهادت این بزرگوار را به رهبر مقاومت یمن و ملت آن تسلیت می‌گوییم و همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز پیش بینی کرده‌اند پیروزی الهی نصیب مردم یمن خواهد شد و سعودی‌ها شکست خواهند خورد.

وی با اشاره به حوادث اخیر در اقلیم کشمیر عنوان کرد: حوادث اخیر در کشمیر جزو مصیبت‌های جاری است و توقع نمی‌رفت که نخست وزیر هند برخلاف قانون این کشور و نیز عرف بین ا لمللی و مصالح داخلی عمل کند. چرا که هر حکومتی سعی می‌کند ملت با هم پیوند داشته و زندگی مسالمت آمیز کنند لذا اعلام لغو خودمختاری کشمیر، خلاف وجدان بشری؛ قوانین بین المللی و قانون اساسی هند است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران به حکومت هند توصیه کرد: در کار خود تجدید نظر کنید، زیرا ظلم ریشه ندارد و هیچ قدرتی در برابر قدرت خدا به چشم نمی‌آید؛ لذا در برابر این حرکت نامتوازن اعلام پشیمانی کنید و به مردم این منطقه فشار نیاورید.

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به حضور شیخ زکزاکی برای انجام معاینات پزشکی در هند عنوان کرد: شیخ زکزاکی با آن حالت بیماری سنگین در هند بستری شده، اما گویا اجازه معالجه به ایشان نمی‌دهند؛ این کار با کدام وجدان بشری ساز گار است. این همان حقوق بشر الحادی و استکباری است.

وی تصریح کرد: هم اکنون وقت بیداری همه ملت‌ها است که ببینند چه کسانی بر آن‌ها حکومت می‌کنند و چگونه قصد باج خواهی دارند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه امسال به عنوان سال رونق تولید از جانب رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است، گفت: زیرساخت‌های این مهم باید به دست مدیران کشور ریل گذاری شود که یکی از آن‌ها احترام به پول ملی و بالابردن ارزش آن است. قیمت دلار نیز باید به گونه‌ای تعیین شود که در صورت انجام صادرات ارزش افزوده برای کشور در بر داشته باشد و در غیر اینصورت صادرات برای کشور مفید نیست.


حجت الاسلام صدیقی یادآور شد: برای رونق تولید باید قیمت ارز کنترل شود متاسفانه برخی برای واردات و صادرات ارز دریافت می‌کنند که آن را بر نمی‌گردانند و یا عده‌ای آن را کارمایه قاچاق خود می‌کنند لذا باید کنترل و نظارت‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

کد مطلب: 74385
زمان انتشار: جمعه 25 مرداد 1398 - 16:21:59
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری