به روز شده: 18 دقیقه قبل
کد مطلب: 74427
زمان انتشار: یکشنبه 27 مرداد 1398 - 14:29:04

وزیر اطلاعات: با وحدت و هوشیاری می توانیم از نفوذ دشمنان جلوگیری کنیم

وزیر اطلاعات: با وحدت و هوشیاری می توانیم از نفوذ دشمنان جلوگیری کنیم
حقوق بشر  > ایران  - وزیر اطلاعات گفت: دشمن هیچ‌گاه بیکار نمی‌نشیند و زمانی که وحدت ما را از بین ببرد، به شکست انقلاب اسلامی امیدوار می‌شود.

به گزارش صدا و سیما، حجت‌الاسلام محمود علوی امروز در همایش فرماندهان بسیج، مسئولان حراست وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور با بیان اینکه هم‌افزایی و همگرایی یکی از مهمترین موضوع‌هایی است که باید به آن توجه شود، اظهار داشت: سربازان یک جبهه اگر تمام توان خود را برای دفع حملات دشمن قرار دهند، پیروز خواهند شد، اما اگر علیه یکدیگر اقدامی انجام دهند، شکست خواهند خورد.
وی ادامه داد: در احادیث آمده است که با یکدیگر اختلاف نداشته باشید؛ چرا که ملت‌هایی که با یکدیگر اختلاف داشتند از بین رفتند.
وزیر اطلاعات گفت: اگر دشمنی در مقابل ما نباشد، باز هم باید وحدت، هم‌افزایی و انسجام داشته باشیم، وحدت حکم غذا را دارد که برای زنده بودن با آن احتیاج داریم.
حجت‌الاسلام علوی تصریح کرد: بسیج مراکز وزارتخانه‌ها و مسئولان حراست باید امروز دل‌ها را یکی کنند و برای حل مشکلات موجود گام‌های مستحکمی بردارند.
وی تأکید کرد: باید هوشیاری در وحدت داشته باشیم و با این هوشیاری از نفوذ دشمن جلوگیری کنیم؛ چرا که دشمن هیچ‌گاه بیکار نمی‌نشیند و زمانی که این وحدت را از بین ببرد، امید پیدا می‌کند که انقلاب اسلامی را شکست دهد.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه مذهب اهل بیت (ع) پر جاذبه است، گفت: ما هم باید بیان و عمل‌مان بر اساس دین باشد و اگر بسیجی شدیم، باید با رفتارمان مردم را به دین‌داری دعوت کنیم.
حجت‌الاسلام علوی با اشاره به اینکه بسیجی باید با اخلاق خود مِهر امام راحل و امام خامنه‌ای را در در مردم بیندازد، افزود: نباید رفتار ما به گونه‌ای باشد که باعث انزجار از انقلاب اسلامی شود.
وی ادامه داد: اگر رفتار ما به گونه‌ای باشد که مردم از دین و انقلاب اسلامی زده شوند، جفا به انقلاب اسلامی است.
وزیر اطلاعات گفت: ما در وزارت اطلاعات تأکید کرده‌ایم که برخورد با فرقه‌هایی، چون اهل حق، اسماعیلیه و فِرق دیگر به گونه‌ای نباشد که زده شوند؛ زیرا برخورد خشن موجب پایبندی بیشتر آن‌ها به هدفشان می‌شود. ما باید با شبهه‌افکنی آن‌ها مقابله و آن‌ها را متوجه اشتباه‌شان کنیم.
حجت‌الاسلام علوی با اشاره به اینکه علم با اخلاق و عقلانیت با اخلاق امروز در جامعه ما گره‌گشا خواهد بود، افزود: امروز ما نیازمند اخلاق و گسترش آن در جامعه هستیم.
وی تأکید کرد: باید هوشیارانه به نظام و مردم خدمت کنیم؛ زیرا حکومت متعلق به مردم است و ما باید خدمتگزار مردم باشیم.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه در اسلام حکومت بر مردم نداریم و حکومت بر مردم از آنِ خداوند است، گفت: امروز با تأسی از احادیث قرآن و در سایه هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف بر دشمن پیروز شدیم.
حجت‌الاسلام علوی ادامه داد: تا زمانی که ما چنین دیدی داشته باشیم، دشمن نمی‌تواند غلطی کند و ما امروز گام‌های بلندی در مقابله با دشمن برداشتیم که این نشانه بصیرت است.
وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: امروز دشمن گاهی با زبان دین وارد عمل می‌شود و به گونه‌ای عمل می‌کند تا بین ما نفوذ کند؛ لذا باید هوشیار باشیم و با بصیرت عمل کنیم.

کد مطلب: 74427
زمان انتشار: یکشنبه 27 مرداد 1398 - 14:29:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+1

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد