به روز شده: 7 ساعت و 10 دقیقه قبل
کد مطلب: 74658
زمان انتشار: یکشنبه 10 شهریور 1398 - 12:05:44

سردار اشتری: طرح جامع توسعه بهداد ناجا در دستور کار قرار گرفت / از مشکلات مردم گره گشایی کنیم

سردار اشتری: طرح جامع توسعه بهداد ناجا در دستور کار قرار گرفت / از مشکلات مردم گره گشایی کنیم
حقوق شهروندی  - سردار اشتری تاکید کرد: معاونت بهداد باید بتواند خدمات یکسان توأم با کیفیت به آحاد مراجعه کنندگان ارائه دهد و در کنار این مهم برای امدادرسانی سریع، ظرفیت سازی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار "حسین اشتری" در نشست صمیمانه با پزشکان ناجا در بیمارستان امام سجاد (ع) نیروی انتظامی اظهار داشت: فرا رسیدن ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال آرزومندیم بتوانیم پیرو راه امام حسین (ع) باشیم.

وی افزود: زندگی پرخیر و برکت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ابعاد مختلفی داشت و همه ما باید در عمل، گفتار و منش پیرو و رهرو ایشان و ائمه اطهار باشیم.

 

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: خداوند را شاکرم که توفیق پیدا کردیم، امروز در جمع همکاران عزیز و سخت‌کوش در معاونت بهداشت، امداد و درمان ناجا و کادر پزشکی، درمانی و خدماتی بیمارستان امام سجاد (ع) باشیم.

 

سردار اشتری بیان کرد: واقعیت این است که باید قدر فرصت‌ها را بدانیم و برای گره گشایی از امور مردم از یکدیگر پیشی بگیریم که اگر بتوانیم با این روحیه و انگیزه به مردم خدمت کنیم، قطعا مورد توجه و عنایت خداوند متعال نیز خواهیم بود.

 

این مقام عالی انتظامی با قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط معاون بهداد ناجا به ویژه دکتر"حسینی"؛ معاون بهداد ناجا ادامه داد: دکتر حسینی به رغم مدت کوتاهی که در این کسوت، مسئولیت پذیرفتند توانسته‌اند گام‌های خوبی را برای توسعه و تقویت مراکز درمانی ناجا بردارند.

 

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: این روند باید تداوم داشته باشد، البته به دلیل محدودیت منابع همت کنیم با روحیه جهادی، انقلابی، برنامه و اقدامات را ساماندهی و پیش ببریم و در واقع با کمترین هزینه کرد، بهترین و مطلوب‌ترین بهره دهی و خدمات رسانی را داشته باشیم.

 

وی با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت‌های نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور خاطرنشان کرد: معاونت بهداشت، امداد و درمان ناجا باید متناسب با این تنوع و گستردگی مأموریت‌ها بتواند به کارکنان و خانواده‌هایشان خدمات ارائه دهد. البته خدمات‌دهی این معاونت به ویژه در بیمارستان‌های نیروی انتظامی مختص کارکنان و خانواده هایشان نیست و در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ناجا به روی آحاد مراجعه کنندگان باز است.

 

سردار اشتری تاکید کرد: معاونت بهداد باید بتواند خدمات یکسان توأم با کیفیت به آحاد مراجعه کنندگان ارائه دهد و در کنار این مهم برای امدادرسانی سریع، ظرفیت سازی کند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: امروز در ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتر از مرز‌های آبی، خشکی و ... کشور همه مرزبانان فعالانه و شبانه رو مستقر هستند و فعالیت می‌کنند و در این میان نقاط صعب العبوری وجود دارد که تردد زمینی درآنجا سخت است بنابراین معاونت بهداد ناجا باید برای خدمات رسانی در هر اقلیم و شرایط آماده باشد و این آمادگی با برنامه ریزی کامل، هوشمندانه و پشتیبانی منابع و امکانات همراه و توأم باشد.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر لزوم جهش چشمگیر در شیوه خدمات رسانی بهداشتی و درمانی ادامه داد: تدوین طرح جامع توسعه مراکز درمانی طی ۳ سال آینده در دستور کار است و این اقدام به منظور تقویت بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی ناجا و شیوه خدمات رسانی است.

سردار اشتری با بیان اینکه بیمارستان‌های ناجا در نحوه خدمات دهی به بیماران و مراجعه کنندگان، " سرآمد" و " پیشرو" باشند خاطر نشان کرد: توجه به رویکرد علمی و پزشکی در سطح مراکز درمانی، انعکاس ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جامعه پزشکی ناجا نیز باید به جد دنبال شود.

وی اشاره کرد: در مراکز بهداشتی، پزشکی و درمانی ما کار‌های بزرگی صورت می‌گیرد، اما متأسفانه انعکاس داده نمی‌شود در حالی که باید بدانیم انعکاس این دست اقدامات، امیدبخش است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به خدمات پزشکان در دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: توسل به روحیه جهادی و انقلابی می‌تواند عامل موثری در کسب موفقیت‌ها باشد، پزشکان در دوران دفاع مقدس با توسل به این روحیه کیس‌های مختلف درمانی را در مناطق جنگی بر عهده می‌گرفتند و شاهد توانمندی و موفقیت هایشان بودیم؛ لازم است که پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌های ناجا نیز از همین روحیه الگو بگیرند.

سردار اشتری یادآور شد: امروز به دنبال پلیس در تراز جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی هستیم و باید این مهم مورد توجه آحاد نیرو‌های پلیس از جمله کادر پزشکی و درمانی ناجا باشد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور اضافه کرد: یکی از گام‌های بلند ما رسیدن به پلیس در تراز جمهوری اسلامی ایران و گام برداشتن در مسیر"گام دوم انقلاب " است و هدف گذاری‌های ما باید تحقق این دو مولفه باشد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید پلیس کشور‌های همسایه از توانمندی و دستاورد‌های نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: امروز پلیس کشور‌های دیگر در بازدید از بخش‌ها و رده‌های مختلف پلیس جمهوری اسلامی ایران بر توانمندی و پیشرفت چشمگیر پلیس ایران اسلامی اذعان و تأکید دارند و لازم است که قدر ظرفیت‌ها و فرصت‌ها را بدانیم و برای پیشرفت روزافزون تلاش مضاعف کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه متخصصان حوزه‌های مختلف ناجا را از سرمایه‌های گرانبها می‌دانیم تأکید کرد: پزشکان و پرستاران نیز بهترین سرمایه ما هستند و قدردان زحمات همه عزیزانمان در تیم‌ها و کادر‌های درمانی هستیم.

سردار اشتری بر لزوم توجه به شعائر اسلامی در مراکز درمانی و پزشکی تأکید کرد و گفت: ما در کشوری اسلامی و تحت تابعیت مستقیم فرماندهی معزز کل قوا (مدظله العالی) هستیم بنابراین باید در گفتار، رفتار، اخلاق، پوشش و منش الگو باشیم.

این مقام عالی انتظامی تأکید کرد: ارائه خدمات درمانی باید در کنار توجه به شعائر اسلامی باشد و بر موضوعات شرعی و اسلامی اهتمام و توجه جدی داشته باشیم.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور با تأکید بر اینکه در خدمات دهی به مراجعه کنندگان نباید تفاوت قائل باشیم، خاطر نشان کرد: هر کاری که در اختیار، ظرفیت و توان مان است باید برای مراجعه کنندگان، بیماران و ... انجام دهیم.

وی افزود: بنده نیز به سهم خود بر این مهم قائل هستم که بر مبنای اختیار، ظرفیت و توان مان بتوانیم به پزشکان، متخصصان و کادر درمانی بیمارستان‌های ناجا خدمات ارائه دهیم.

سردار اشتری خطاب به پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌های ناجا گفت: متوجه تلاش‌های شبانه روزی شما عزیزان هستیم و بر سختی کار شما نیز واقفیم و قدردان زحمات تان می‌باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توجه به بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان را یک اولویت مهم برشمرد و افزود: تأمین مسکن کارکنان یا به عبارت دیگر "نهضت خانه سازی کارکنان ناجا " به عنوان یک اولویت مهم دنبال می‌شود و در تلاشیم این پروژه طی ۳ تا ۵ سال آینده به نتیجه برسد.

فرمانده ناجا در پایان گفت: باید فرصت خدمتگزاری را قدر بدانیم و تلاش کنیم سرباز شایسته‌ای برای مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا باشیم.

گفتنی است، پیش از سخنان سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی، سرهنگ "حسینی" معاون بهداد ناجا گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد، همچنین در این نشست صمیمانه از جمعی از متخصصان و پزشکان برترتقدیر شد.

کد مطلب: 74658
زمان انتشار: یکشنبه 10 شهریور 1398 - 12:05:44
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-4

دیگر مطالب
گفتگو
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
دبیر کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیأت دولت:
اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر پژوهش و تحقیقات است/ تحریم به اقتصاد دانش‌بنیان نمی تواند آسیب بزند
علی محمد فلاح زاده