به روز شده: 2 ساعت و 44 دقیقه قبل
کد مطلب: 75045
زمان انتشار: دوشنبه 1 مهر 1398 - 12:00:46

تشریح آخرین وضعیت رسیدگی به ۵ مدرسه‌ای که مدرک جعلی صادر می‌کردند

کودکان  - مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ستاد جعل در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شده و به این مسائل اشراف کامل دارد به نوعی که در سال ۹۶ یک باند جعل مدارک در رباط کریم منهدم شد و ۱۲ هزار مدرک جعلی نیز منهدم شد.

به گزارش میزان، روز گذشته روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: ۲۱۱ نفر از افراد در حال انتقال یا پذیرفته شده که با عناوین مختلف از جمله ارایه مدارک دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی جعلی، جعل مدارک ورود و خروج از کشور، جابجایی در ترتیب و ترتب پذیرش با همکاری حداقل پنج مدرسه و دبیرستان متخلف، یک آژانس مسافرتی متخلف، واسطه‌ها و متخلفان دیگری که با این افراد همراهی داشته اند، شناسایی شده و ضمن توقف روند پذیرش یا ادامه تحصیل آن ها، برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شده اند.

حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت رسیدگی به این ۵ مدرسه‌ای که مدرک جعلی برای دانش آموزان صادر می‌کرده اند اظهار کرد: باید گزارشی دقیق در این باره بگیریم و بررسی کنیم و تاکنون در جریان این مسئله نبوده ایم.

عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در این باره گفت: ستاد جعل در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شده و به این مسائل اشراف کامل دارد به نوعی که در سال ۹۶ یک باند جعل مدارک در رباط کریم منهدم شد و ۱۲ هزار مدرک جعلی نیز منهدم شد.

فولادوند افزود: جعل مدرک یک امر طبیعی است و به آموزش و پرورش و مدارس هیچ ربطی ندارد بلکه مربوط به موسسات جعل کننده مدرک است.

کد مطلب: 75045
زمان انتشار: دوشنبه 1 مهر 1398 - 12:00:46
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

دیگر مطالب