به روز شده: 1 ساعت و 51 دقیقه قبل
کد مطلب: 75409
زمان انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1398 - 11:14:40

فرمانده کل سپاه: به پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین دستاورد‌های دفاعی دست یافته ایم

فرمانده کل سپاه: به پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین دستاورد‌های دفاعی دست یافته ایم
حقوق بشر  > ایران  - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید براینکه توانمندی دفاعی سپاه پس از اعمال تحریم‌های ظالمانه استکبار، پیشرفتی عظیم و چشمگیر داشته است، گفت: امروز سپاه به پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین دستاورد‌های دفاعی دست یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی که صبح امروز(چهارشنبه) به منظور بازدید و سرکشی از وضعیت آمادگی یگان‌های مستقر در منطقه و سخنرانی در همایش قایق‌های تندرو به استان گیلان سفر کرده است، در جمع خبرنگاران گفت: به‌ رغم تحمیل فشار‌های بین‌المللی و تحریم‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و علمی شاهد فوران فوق‌العاده عظیمی از استعداد و توانمندی در نیرو‌های دانشمند و ارزشی کشورمان بوده ایم.

وی ادامه داد: توانمندی دفاعی و دستیابی سپاه به دستاورد‌های جدید پس از اعمال تحریم‌های ظالمانه استکبار، پیشرفتی عظیم و چشمگیر داشته است.

سردار سلامی با بیان اینکه نرخ رشد فناوری‌های علمی ما روزانه شده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه فناوری‌های مدرن به‌روز است و در صورت رونمایی باید شاهد برگزاری مراسم روزانه باشیم.

فرمانده کل سپاه بهره مندی سپاه از توان و ظرفیت جوانان مومن و انقلابی و کارآمد ایران اسلامی در دستیابی به اقتدار و توان دفاعی کنونی را امری مهم برشمرد و تصریح کرد: در حال حاضر سپاه به پیشرفته‌ترین و به روز‌ترین دستاورد‌های دفاعی دست یافته است.

طبق گزارش میزان، سردار سلامی با اشاره به فناوری‌های مدرن دفاعی که نظام مقدس جمهوری اسلامی از آن برخوردار است، خاطرنشان کرد:امروز بحمدالله توان و دستاورد‌های دفاعی سپاه به گونه‌ای است که می‌تواند روزانه از یک دستاورد مدرن رونمایی کند.

کد مطلب: 75409
زمان انتشار: چهارشنبه 17 مهر 1398 - 11:14:40
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد