به روز شده: 5 دقیقه قبل
کد مطلب: 75925
زمان انتشار: شنبه 18 آبان 1398 - 14:32:10

حجت الاسلام اکبری خبر داد: ورود دستگاه قضایی برای راه اندازی کارخانه شماره ۱ نساجی قائمشهر

قوه قضائیه  - رئیس کل دادگستری استان مازندران در خصوص پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره ۱ این شهرستان گفت: مقرر شد دستگاه‌ها که قابلیت تعمیر و اورهال دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه اندازی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، حجت الاسلام و المسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان مازندران در خصوص پیگیری وضعیت کارخانه نساجی شماره ۱ این شهرستان گفت: در راستای تاکید ریاست قوه قضاییه مبنی بر حمایت از واحد‌های تولیدی طی دو مرحله رئیس دادگستری و دادستان شهرستان قائمشهر از کارخانه مزبور بازدید کرده و از نزدیک مشکلات، کمبود‌ها و نواقص موجود در این کارخانه را مورد بررسی قرار دادند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران در ادامه اظهار کرد: دو جلسه با حضور نمایندگان دستگاه قضایی این شهرستان و اعضاء شورای تامین حوزه قضایی در راستای ساماندهی وضعیت کارخانه و رفع مشکلات کارگران برگزار شد و طی آن هماهنگی‌های لازم صورت گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری در ادامه بیان کرد: تمامی دستگاه‌های موجود در کارخانه لیست برداری و مقرر شد دستگاه‌ها که قابلیت تعمیر و اورهال دارد، اقدام لازم صورت گیرد و مجددا استفاده و راه اندازی شود و آن بخش که قابل تعمیر و احیاء نیست، تماما در یک انبار جداگانه قرار داده و با انجام مزایده و نظارت دادگستری به فروش برسد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران همچنین اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد دستگاه‌های جدید جایگزین شوند، همچنین به کارگران نساجی هم تذکرات لازم در جهت احیاء نساجی و زنده نگاه داشتن کارخانه و استفاده بهینه و حداکثری داده شد.

وی افزود: این امر بازتاب خوبی درمیان کارگران داشته و امید دوباره در میان کارگران زحمتکش برای احیای دوباره و به اوج رسیدن این کارخانه ایجاد شده که با همت و تلاش همه مدیران این شهرستان و کارگران قابل اجرا است.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری تاکید کرد: انشاءالله با اقدامات صورت گرفته و پیگیری‌های بعدی، امید است کارخانه همانند سال‌های گذشته، مجددا سرپا و فعال شود.
کد مطلب: 75925
زمان انتشار: شنبه 18 آبان 1398 - 14:32:10
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب
گفتگو
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری