به روز شده: 8 ساعت و 20 دقیقه قبل
کد مطلب: 76331
زمان انتشار: سه شنبه 12 آذر 1398 - 19:05:57

بازدید معاون سلامت،اصلاح وتربیت زندان های کشور از زندان تربت حیدریه

قوه قضائیه  - معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های کشور به همراه مدیر کل زندان های خراسان رضوی از زندان شهرستان تربت حیدریه بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی زندانهای استان خراسان رضوی، انتظاری مدیر زندان تربت حیدریه در این بازدید ضمن خیر مقدم به حجتی پور، معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های کشور و جمشیدی، مدیر کل زندان های خراسان رضوی گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در راستای فعالیتهای فرهنگی تربیتی، آموزشی، بهداشتی و اشتغال زندان تربت حیدریه  ارائه نمود.

در ادامه حجتی پور از تمامی قسمتهای زندان از قبیل مدرسه قرآنی ، بند  مشاوره و روان درمانی  ، سالن اشتغال و همچنین  واحد گاوداری و شنشویی  مربوط به بنیاد تعاون زندان  بازدید  کرد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور در زمینه اقدامات اصلاحی و تربیتی همه جانبه صورت گرفته  ضمن ابراز رضایت اظهار داشت : با توجه به اینکه زندان تربت حیدریه نوساز وسرانه ی نگهداری و استانداردهای لازم را داراست انتظار میرورد بکارگیری تمام پتانسیل های موجود در خصوص اشتغال و حرفه آموزی و سایر برنامه ها که منجر به بازتوانی زندانیان می شود ملحوظ نظرباشد.

در ادامه جمشیدی مدیر کل زندان های خراسان رضوی ضمن تشکر از حضور معاون سلامت ، اصلاح و تربیت سازمان زندان ها ، زندان تربت حیدریه را یکی از زندان های پیشرو استان در امور فرهنگی دانست و افزود : کاروان پیاده زندانیان این زندان که ۴ سال متوالی است در دهه آخر صفر با پای پیاده به مشهد مقدس جهت زیارت امام هشتم اعزام می شود در کشور سرآمد است و انجام  این امور جز با تلاش جهادی بدست نمی آید.

کد مطلب: 76331
زمان انتشار: سه شنبه 12 آذر 1398 - 19:05:57
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب
گفتگو
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری