به روز شده: 6 ساعت و 41 دقیقه قبل
کد مطلب: 76370
زمان انتشار: جمعه 15 آذر 1398 - 00:28:25

بازدید دادستان کل کشور از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

بازدید دادستان کل کشور از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
قوه قضائیه  - در جریان سفر رئیس قوه قضاییه و مسئولان عالی قضایی به استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور از مجتمع فولاد مبارکه بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، این مسئول عالی قضایی ضمن حضور در جمع کارگران، به استماع اظهارات آن‌ها پرداخت.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری پس از بازدید از بخش‌های مختلف این مجتمع و دیدار و گفت‌وگو با کارکنان آن در جمع مدیران و کارگران این مجتمع حاضر شد و گفت: بخشی از نیاز صنعت کشور در این مجتمع تامین می‌شود که این امر مهم توسط شما عزیزان صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری به بیان حدیثی از امام صادق (ع) پرداخت و گفت: ایشان می‌فرمایند صاحب هر صنعتی باید سه ویژگی داشته باشد که اگر این سه ویژگی در مدیریت هر صنعتی لحاظ شود می‌تواند بازار بسیار خوبی را برای صاحبان صنایع فراهم کند.

وی اضافه کرد: امام صادق در این حدیث می‌فرمایند ویژگی اول این است که باید تخصص وجود داشته باشد یعنی کار باید به دست اهل فن و متخصص بیفتد. دومین ویژگی این است که بدانیم سرمایه و صنعت یک امانت است که باید به صورت امانت به آن نگاه کرد و شما عزیزان باید بدانید که این مجتمع  بزرگ امانتی است در دستان شما و همه شما در امانت‌داری این مجموعه باید تشریک مساعی داشته باشید.

دادستان کل کشور متذکر شد: ادای امانت شما این است که کارهای محوله را به درستی انجام دهید به عبارت دیگر تخصص به تنهایی کافی نیست بلکه امانت‌داری یا تعهد کاری هم لازم است.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری تاکید کرد: متاسفانه در بخش‌هایی از صنایع ما کیفیت به گونه ای است که مردم در تامین نیازهای خود به محصولات خارجی روی می‌آورند و شما باید به گونه‌ای تلاش کنید که این طرز تفکر اشتباه اصلاح شود و هر شهروند ایرانی به کالای ایرانی افتخار کند.

وی افزود: بنا به فرموده امام صادق ویژگی سوم این است که باید کارگر را محترم شمرد یعنی حق و حقوق کارگر را باید قدردان بود تا او با شوق به کار خود بپردازد.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: شما می‌دانید که کشور ما تحت تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی است و علت این تحریم‌ها این است که ملت ایران نخواسته است تسلیم خواسته‌های نامشروع استکبار شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری بیان کرد: راهکار رفع این تحریم‌ها توجه به اقتصاد مقاومتی است و نقش شما و سایر همکاران در صنایع یک نقش کلیدی است.

کد مطلب: 76370
زمان انتشار: جمعه 15 آذر 1398 - 00:28:25
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+4

دیگر مطالب
گفتگو
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
یک وکیل دادگستری مطرح کرد؛
لزوم پیگیری حقوقی و قضایی رفتارهای غیرانسانی غربی ها
سکینه سادات پاد
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
رئیس دانشگاه علوم قضایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر؛
دانشگاه علوم قضایی یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/ پیشنهاد تأسیس مرکز آموزش مدیران قضایی
محمد جواد شریعت باقری