به روز شده: 12 ساعت و 32 دقیقه قبل
کد مطلب: 77342
زمان انتشار: دوشنبه 26 اسفند 1398 - 17:15:26

پیگیری وضعیت زنان سرپرست خانوار و کارآفرین در اثر شیوع کرونا

پیگیری وضعیت زنان سرپرست خانوار و کارآفرین در اثر شیوع کرونا
زنان  - مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده، گفت: با توجه به شرایط ویژه کشور در اثر شیوع کرونا ویروس، پیگیری های لازم جهت مساعدت به وضعیت زنان سرپرست خانوار و کارآفرین در دستور کار دفاتر زنان و خانواده استانداری های سراسر کشور، قرار گرفته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، فریبا نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده وزارت کشور، در گفت وگو با مدیران‌ کل دفاتر زنان و خانواده استانداری های سراسر کشور که به صورت مجازی برگزار شد، ضمن آرزوی سالی سرشار از آرامش و سلامتی فردی و اجتماعی برای همه هموطنان، بر تلاش فراگیر و همه جانبه به منظور کاهش آسیب های شیوع کرونا ویروس و  مدیریت آسیب های فردی و اجتماعی این شرایط پرخطر تاکید کرد.

وی افزود: ضروری است دفاتر زنان و خانواده در زمینه تحقق شعار "در خانه بمانیم"، تلاش و اطلاع رسانی ویژه ای داشته باشند. پرهیز از خارج شدن از خانه در ایام انتهایی اسفندماه به ویژه چهارشنبه پایان سال بسیار حائز اهمیت است و ضریب سلامتی خانواده ها را افزایش خواهد داد.

مشاور وزیر کشور ضمن همدردی با خانواده هایی که عزیزانشان را براثر این بیماری ازدست داده اند، به آنان تسلیت گفته و برای بیماران مبتلا، آرزوی شفا و سلامت کامل نمود و از کادر پرتلاش و متخصص مراکز درمانی و بیمارستان ها و نیروهای نظامی و انتظامی همراه با این مراکز؛ به دلیل انجام زحمات شبانه روزی قدردانی کرد.

 

کد مطلب: 77342
زمان انتشار: دوشنبه 26 اسفند 1398 - 17:15:26
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب