به روز شده: 21 ساعت و 16 دقیقه قبل
کد مطلب: 78452
زمان انتشار: شنبه 21 تیر 1399 - 14:26:24

فیلم| "هنر پوشیدگی"

زنان  - ویدیوکلیپ «هنر پوشیدگی» شامل برگزیده فرمایشات حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای درباره عفاف و حجاب، به مناسبت ۲۱ تیر؛ روز عفاف و حجاب، توسط فرهنگسرای ابن‌سینا تولید و منتشر شد.

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، دوازدهمین ویدیوکلیپ مجموعه تولیدات ویدیویی «نشان» با عنوان «هنر پوشیدگی» که به طرح دیدگاه‌های رهبر حکیم انقلاب درباره اهمیت حجاب پرداخته، توسط این فرهنگسرا تولید و منتشر شد.

در این اثر، بیانات معظم‌له با موضوعات آثار حجاب در رشد و ترقی جوامع، اشاره به سیاست راهبردی غرب به عرضه و هرزه شدن زن، حجاب موجب آزادی و نه اسارت زن، آرمان شهیدان و شیوه درست رفتار با افراد بدحجاب، بازخوانی شده است.

مقام معظم رهبری در خصوص پوشش زن، فرمودند: « زن اگر بخواهد در جامعه در فرهنگ غربی، نمود و شخصیت پیدا کند حتمأ باید از جذابیت‌های جنسی خودش چیزی را ارائه بدهد، حتی در مجالس رسمی نوع پوشش زن باید جوری باشد که برای طرف مرد، چشم‌نواز باشد. بحث مذهب و غیرمذهب نیست. سیاست راهبردی اساسی بنیانی غرب بر"عرضه شدن" و "هرزه شدن" زن است و حجاب مخالف اوست. حتی اگر چنانچه حجاب ناشی از یک انگیزه و ایمان دینی هم نباشد با آن مخالفت می‌کنند. وضع حجاب و عفاف و تقیدات و پایبندی را خانم‌ها باید مراقبت کنند. این "وظیفه" است. حجاب برخلاف تبلیغات احمقانه و ظاهربینانه‌ی مادی‌گرایان مایه‌ی "اسارت" زن نیست مایه‌ی "آزادی" زن است ».


کد مطلب: 78452
زمان انتشار: شنبه 21 تیر 1399 - 14:26:24
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-4

دیگر مطالب