تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
نخستین کمپ اعتیاد زنان در هرمزگان راه اندازی شد
شنبه 12 اسفند 1391 - 11:21:37 |  زنان

مدیرکل بهزیستی هرمزگان گفت: نخستین کمپ ترک اعتیاد زنان دراستان با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی بهزیستی هرمزگان، جاسم محمدی درحاشیه افتتاح این کمپ افزود: این مرکز نخستین مرکز درمان زنان معتاد در استان می باشد که به منظور درمان میان مدت با استفاده از روشهای غیردارویی به درمان بیماران می پردازد.

وی بیان داشت: مساحت این کمپ 700 متر مربع است که ظرفیت پذیرش یکصد نفر را داراست و علاوه بر خدمات درمانی، کلاس های آموزشی نیز برای پذیرش شدگان درنظرگرفته شده است.

مدیرکل بهزیستی هرمزگان اظهارکرد: علاوه برمبارزه باپدیده مواد مخدر، بایستی بر درمان و کاهش آسیب و پیشگیری از این معضل با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی کوشید.

محمدی ادامه داد: همچنین دراین روز رییس سازمان بهزیستی کشور از مرکز حرفه آموزشی توانبخشی، انجمن ضایعه نخاعی، مرکز خیریه علی بن ابیطالب(ع) بهزیستی استان و مرکز نابینایان وناشنوایان درهرمزگان بازدید کرد و با مسوولان، کارکنان و اعضای جامعه هدف این مراکز به گفت وگو وبررسی مشکلات آنان پرداخت.

رونمایی از ˈمضامین قرآنیˈ(سروده های قرآنی) و همچنین رونمایی از خودروی ˈونˈ ویژه معلولان از دیگر برنامه های رییس سازمان بهزیستی کشور بود.

گفتنی است: همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور وهیئت همراه جهت شرکت در همایش طرح آفتاب (گفت وگوی چهره به چهره با مددجویان) روز چهارشنبه 10 اسفندماه به بندرعباس سفر کرده بود.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.

چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 17:44:44 از آدرس: