تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
جمع‌آوری و ساماندهی 116 متکدی، کارتن‌خواب و کودک خیابانی
یکشنبه 13 اسفند 1391 - 09:11:18 |  کودکان

فرمانده یگان اجرائیات و انتظامی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از جمع‌آوری و ساماندهی 116 متکدی، کارتن‌خواب و کودکان خیابانی طی طرح امنیت محله‌محور در تهران خبر داد.
جمع‌آوری و ساماندهی 116 متکدی، کارتن‌خواب و کودک خیابانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، ناصر همت‌زاده از دستگیری، جمع‌آوری و ساماندهی معتادان پرخطر، متکدیان و کارتن‌خواب‌های بی‌خانمان از سطح شهر تهران خبر داد.

فرمانده یگان اجرائیات و انتظامی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: بنابر تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ و به خواست شهروندان، مأموران این یگان با اجرای طرح امنیت محله‌محور اقدام به دستگیری معتادان پرخطر و ولگرد محله‌های شهر تهران و ساماندهی متکدیان، کارتن‌خواب‌ها و کودکان خیابانی در 24 ساعت گذشته کردند.

وی ادامه داد: در این طرح 32 متکدی و 80 کارتن‌خواب جمع‌آوری و ساماندهی شده و پس از تکمیل پرونده و صورتجلسه راهی مراکز نگهداری از این دسته افراد شدند.

همت‌زاده در پایان با اشاره به این موضوع که طرح امنیت محله‌محور در راستای افزایش احساس امنیت شهروندان به اجرا درآمده است، خاطرنشان کرد: در این طرح همچنین چهار کودک خیابانی جمع‌آوری و به مراکز نگهداری مربوطه منتقل شدند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 20 مرداد 1399 - 05:35:58 از آدرس: