تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
رئیسی:حضور باشکوه مردم باعث عقب‌نشینی دشمنان می‌شود
جمعه 17 خرداد 1392 - 17:09:57 |  قوه قضائیه

معاون اول قوه قضاییه گفت: حضور باصلابت و باشکوه مردم در انتخابات پیش روی باعث عقب‌نشینی دشمنان انقلاب اسلامی خواهد شد.
رئیسی:حضور باشکوه مردم باعث عقب‌نشینی دشمنان می‌شود

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رییسی به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد مقدس بعثت پیامبر گرامی اسلام را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت و اظهار کرد: 24 خرداد سال جاری روز آزمون بزرگ ملت ولایتمدار ایران اسلامی است و مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش محوری دارند.

وی افزود: سازش با دشمنان انقلاب اسلامی باعث عقب‌نشینی آنان نخواهد شد؛ بلکه حضور باصلابت، با بصیرت و حماسی مردم می‌تواند موجبات عقب‌نشینی استکبارجهانی را رقم زند.

وی هدف از بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) را تربیت و هدایت مردم به سوی خداوند متعال دانست و تصریح کرد: از دیگر اهداف بعثت ایشان رهبری فکری و معنوی تمامی مردم جهان می‌باشد.

معاون اول قوه قضاییه خاطرنشان کرد: جامعه‌ای که براساس عدالت‌، عقلانیت و معنویت تشکیل شود قطعا دشمنانی برای مبارزه و جلوگیری از تشکیل آن پیدا می‌شود. بر همین اساس در اولین رویاروی کفار با پیامبر گرامی اسلام شروع به اتهام زدن به پیامبر اسلام می‌کنند.

وی ترور شخصیت و در نهایت حذف فیزیکی پیامبر و ائمه معصومین(ع) را از دیگر اقدامات کفار و استکبار برای مقابله با این راه الهی بر شمرد.

وی با بیان این‌که «هرچقدر دشمنان تلاش نمایند این نور هدایت الهی را خاموش نمایند موفق نخواهند شد» ادامه داد: امروز بعد از گذشت 400 سال مبارزه جهان غرب با خداوند متعال مردم دنیا دریافتند که تنها راه سعادت بشر احیای بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص) خواهد بود.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.

چاپ شده در تاریخ جمعه 17 مرداد 1399 - 13:10:14 از آدرس: