تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
فراکسیون زنان از مجتهد‌زاده تقدیر کرد
چهارشنبه 17 مهر 1392 - 15:56:04 |  زنان

رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه‌ی امروز این فراکسیون از مجتهد‌زاده رئیس سابق مرکز امور زنان و خانواده‌ی ریاست جمهوری تقدیر و تشکر شد.

به گزارش ایسنا، فاطمه رهبر اظهار کرد: در جلسه‌ی امروز فراکسیون زنان از مجتهد‌زاده رئیس سابق مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری که اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده بود، تشکر و قدردانی شد.

وی افزود: انتظار می‌رود این معاونت پس از این نیز با توجه به افق‌هایی که در جامعه ترسیم شده و نیز فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق و ارتقای جایگاه زنان، دو مقوله‌ی قوانین بالادستی و فرمایشات رهبری را مورد توجه قرار دهد.

نماینده‌ی مردم تهران در مجلس با بیان این که فارغ از نگاه‌های سیاسی باید جایگاه زنان مورد توجه قرار گیرد، گفت: معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری باید ضمن توجه به مسائل اجرایی در زمینه‌ی سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی نیز توان و انرژی و پتانسیل مناسبی را به کار گیرد.

فاطمه رهبر خاطر نشان کرد:‌ در این جلسه در مورد برخی موضوعاتی مانند موادی از لایحه‌ی حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بد سرپرست (اعاده شده از شورای نگهبان) بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ایسنا
چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 15:07:30 از آدرس: