تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
الزام مدارس برای آشناکردن والدین با قوانین و موضوعات جدید
دوشنبه 17 خرداد 1395 - 11:31:49 |  کودکان

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اشاره به اینکه بیش از 88 درصد معلمان از برنامه فرصت طلایی خرداد رضایت دارند گفت: اجرای این برنامه موجب می‌شود در سال تحصیلی بعدی برنامه‌های آموزشی و پرورشی از غنای خوبی برخوردار شوند.
الزام مدارس برای آشناکردن والدین با قوانین و موضوعات جدید

به گزارش ایسنا، حمیدی در حاشیه مراسم افتتاح طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان که امروز در مدرسه استثنایی ساریخانی برگزار شد در جمع خبرنگاران افزود: لازم است در طول سال تحصیلی 800 ساعت آموزشی برای دانش آموزان تدارک ببینیم.

 وی با بیان اینکه تلاش می کنیم مدارس فعال و پویا باشند گفت: برنامه‌های تحصیلی قبل از شروع سال تحصیلی در اختیار والدین قرار می‌گیرد، معلمان برنامه‌های تحصیلی، فعالیتهای آموزشی و پژوهشی را آسیب شناسی می کنند و در طول خردادماه مدارس می‌توانند از این فرصت بهره ببرند.

 حمیدی اضافه کرد: امسال با توجه به همزمانی ماه خرداد با ماه مبارک رمضان تا 20 خرداد معلمان فرصت دارند که ارزیابی‌های لازم را انجام دهند.

 وی افزود: بازدیدهای هدفمند در شورای مدرسه طراحی می شود؛ همه مدارس از 20 شهریورماه موظف هستند که والدین را با قوانین و موضوعات جدید آشنا کنند و والدین برای کلاسبندی حضور می یابند.

 معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران افزود: امسال، سال تحصیلی از سوم مهرماه و با کیفیت آغاز می‌شود.

 وی درباره طرح سنجش سلامت نوآموزان اظهار کرد: سنجش اولیه سلامت نوآموزان برای آگاهی بیشتر والدین انجام می‌شود و پزشکان توصیه‌های لازم را به والدین درباره سلامت نوآموزان انجام می‌دهد. والدین پیگیری کننده اصلی وضعیت سلامت فرزندشان محسوب می‌شوند.

 حمیدی در پایان گفت: والدین می‌توانند به پایگاه‌های آموزش و پرورش برای سنجش سلامت نوآموزان مراجعه کنند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ایسنا
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 6 بهمن 1398 - 08:30:21 از آدرس: