تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
خدمت‌رسانی رایگان بسیج جامعه پزشکی به زائران خارجی
یکشنبه 6 آبان 1397 - 14:58:07 |  حقوق بشر

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت: امسال نیز هزار و ۵۰۰ نفر از پرسنل بهداشتی و درمانی سازمان بسیج جامعه پزشکی اعم از پزشک، پرستار، تکنسین، دندانپزشک و داروساز، برای خدمت‌رسانی به زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در حال انجام خدمت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، «محمد رئیس‌زاده» در خصوص اقدامات سازمان بسیج جامعه پزشکی در مراسم اربعین حسینی امسال اظهار کرد: با توجه به تجربیات اقدامات سال‌های گذشته بسیج جامعه پزشکی در ایام اربعین، امسال نیز یک هزار و ۵۰۰ نفر از پرسنل بهداشتی و درمانی سازمان بسیج جامعه پزشکی اعم از پزشک، پرستار، تکنسین، دندانپزشک و داروساز، برای خدمت‌رسانی به زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در حال انجام خدمت هستند.

وی افزود: نیرو‌های متخصص سازمان بسیج جامعه پزشکی در مسیر‌های داخلی کشور، نقاط صفر مرزی و همچنین مسیر‌های پیاده‌روی نجف تا کربلا مستقر هستند و به زائران خدمات ارائه می‌دهند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه این سازمان ۲۷ مرکز خدمت‌رسانی و ۳ بیمارستان صحرایی را در نقاط صفر مرزی دایر کرده است، گفت: در حال حاضر تیم دندانپزشکی ما با ۷ یونیت دنداپزشکی و مقدار قابل توجهی از مواد دندانپزشکی در حال خدمت به زوار حضرت سیدالشهدا (ع) است.

بر اساس گزارش میزان، رئیس‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: تیم‌های بسیج جامعه پزشکی در قالب سپاه‌های استانی به زائران کشور‌های خارجی که از مرز‌های شرقی و شمال‌غرب با هدف حضور در کربلا، وارد کشور ما می‌شوند نیز خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه می‌دهند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 24 آذر 1398 - 01:21:01 از آدرس: