تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
نانسی پلوسی: آنچه که در مرز‌های آمریکا می‌گذرد شرم‌آور است
چهارشنبه 28 آذر 1397 - 09:10:12 |  حقوق بشر  > جهان

رئیس اقلیت دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا گفت آنچه در مرز‌های این کشور می‌گذرد شرم‌آور است و نشان‌دهنده ارزش‌های آمریکا نیست.
نانسی پلوسی: آنچه که در مرز‌های آمریکا می‌گذرد شرم‌آور است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نانسی پلوسی رئیس اقلیت دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا گفت، آنچه در مرز‌های آمریکا می‌گذرد شرم آور است.

پلوسی گفت: «این برخلاف آن چیزی است که کشور ما از آن حمایت می‌کند. شما بیش از هر فرد دیگری از من نقل قول‌های زیادی از رئیس جمهور رونالد ریگان در زمان مبارزات انتخاباتی شنیده اید. رونالد ریگان در آخرین سخنرانی خود به عنوان رئیس جمهور برای مردم آمریکا درباره مجسمه آزادی و آنچه که مایه و چراغ امید برای جهان است صحبت کرد.»

وی افزود: «این به معنای آن است که این مجسمه به اجداد مردم آمریکا حین ورود به کشور سلام و خوش آمد گفته است و این به معنای آن است که این مجسمه به دیگر مردم هم می‌تواند سلام و خوش آمد بگوید. رونالد ریگان همچنین گفت برتری آمریکا در جهان به خاطر ورود هر نسل جدید مهاجران به آن حفظ می‌شود. اگر ما در تایید این موضوع ناکام باشیم آنگاه ما برتری خود را در جهان از دست خواهیم داد.»

نانسی پلوسی ادامه داد: «او (ریگان) گفت، ما نباید در‌های کشورمان را ببندیم. شما می‌توانید این مطالب را در آخرین سخنرانی رونالد ریگان ببینید. ما یک کشور هستیم. آنچه در مرز‌های کشور ما هم اکنون روی می‌دهد نشان دهنده ارزش‌های ما نیست.»

رهبران سنای آمریکا در تلاشند از تعطیلی دولت این کشور به خاطر درخواست پنج میلیارد دلار از طرف دونالد ترامپ برای ساخت دیوار مرزی جلوگیری کنند.

روز سه شنبه سناتور میچ مک کانل پیشنهاد مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون دلار را برای امنیت مرز‌ها داد. احتمالا دمکرات‌های سنا با این پیشنهاد مخالفت خواهند کرد. نانسی پلوسی و چاک شومر درخواست یک میلیارد و سیصد میلیون دلار را داده اند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 30 بهمن 1398 - 07:14:51 از آدرس: