تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
برگزاری جلسه کمیسیون عمران با دستگاه‌های اجرایی مرتبط با سیل
یکشنبه 18 فروردین 1398 - 11:14:35 |  حقوق شهروندی

رئیس کمیسیون عمران مجلس از جلسه امروز این کمیسیون با دستگاه‌های اجرایی مسئول در پیش‌بینی برای بحران سیل خبر داد و گفت: کمیسیون گزارشی را از سیل اخیر در استان‌های کشور تهیه و در صحن مجلس قرائت خواهد کرد.

به گزارش میزان، محمدرضا رضایی‌کوچی از جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس با تمامی دستگاه‌های اجرایی مسئول در پیش‌بینی برای بحران سیل در کشور خبر داد.


وی افزود: دستگاه‌ها اعم از «هلال احمر»، «سازمان هواشناسی»، «وزارت راه و شهر سازی» ، «وزارت نیرو» و «اورژانس» در این جلسه حاضر خواهند شد. می کوشیم در این جلسه ارزیابی از سیل‌های اخیر در کشور داشته باشیم.

رضایی‌کوچی تصریح کرد: این کمیسیون فردا دوشنبه ساعت ۱۳ با وزیر نیرو جلسه‌ای پیرو سیل در استانهای کشور خواهد داشت.

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: همچنین این کمیسیون فردا شب عازم استان‌های لرستان و خوزستان خواهد بود تا بازدیدی از این استانها صورت پذیرد.

وی اظهار داشت: به طور قطع کمیسیون عمران گزارشی از سیل اخیر در استان‌های کشور تهیه و در صحن مجلس قرائت خواهد کرد.

رضایی کوچی گفت: کمیسیون این هفته به طور کلی کشور را از لحاظ آسیب سیل بررسی کرده و از هفته آینده استان به استان این مقوله را مورد پیگیری قرار خواهد داد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس در ادامه با اشاره به طرح موضوعاتی مبنی بر شناسایی مسببین سیل اخیر در کشور افزود: در این شرایط همه باید به دنبال کمک به آسیب دیدگان سیل باشیم و نباید به دنبال مقصر بگردیم. باید در کوتاه ترین زمان مشکل مردم را حل کنیم.

وی تاکید کرد: البته درصورت برطرف شدن مشکلات قطعا باید با کسانی که در این رابطه قصور داشته اند برخورد شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 7 بهمن 1398 - 04:08:27 از آدرس: