تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
کمک رسانی قضات ، کارکنان و اعضاء شوراهای حل اختلاف خوزستان به مردم سیل زده
دوشنبه 26 فروردین 1398 - 10:24:04 |  قوه قضائیه

رئیس شورا‌های حل اختلاف خوزستان گفت: قضات، کارکنان و اعضاء شورا‌های حل اختلاف سراسر خوزستان با جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی و بصورت داوطلبانه با حضور در مناطق برخی شهر‌های این استان به کمک مردم سیل زده شتافتند.
کمک رسانی قضات ، کارکنان و اعضاء شوراهای حل اختلاف خوزستان به مردم سیل زده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی شورا‌های حل اختلاف استان خوزستان، عبدالعباس زبیدی نیا معاون قضایی و رئیس شورا‌های حل اختلاف خوزستان از جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی و همچنین حضور داوطلبانه قضات، کارکنان و اعضاء شورا‌های حل اختلاف سراسر استان در مناطق سیل زده خبر داد و گفت: در ماجرای سیل‌های اخیر استان‌ خوزستان قضات، کارکنان و اعضاء شورا‌های حل اختلاف سراسر استان نیز در پاسخ به منویات رهبر انقلاب اسلامی با جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی با حضور در مناطق برخی شهر‌های این استان به کمک مردم سیل زده شتافتند و اقدامات مهم و کارآمدی در این راستا انجام داده اند.

وی افزود: کمک به بازگشایی راه‌های مواصلاتی، تقویت سیل بند و دیواره‌های رودخانه و راه اندازی مواکب از جمله کار‌های مهم شهروندان در شهر‌ها و روستا‌های سیل زده اهواز، باوی، سوسنگرد، حمیدیه، بستان، شادگان، شوش، دزفول، شعیبیه شوشتر و ... بوده و تلاش‌ها و کمک‌های آنان همچنان در این مناطق ادامه دارد.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ پنجشنبه 19 تیر 1399 - 21:26:43 از آدرس: