تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
عتباتی: مشکلات کارخانه‌های آب معدنی، درب و پنجره پروفیل، لوله‌های صنعتی و فرآوری مواد غذایی بررسی شد
سه شنبه 27 فروردین 1398 - 13:50:21 |  قوه قضائیه

عتباتی از بررسی مشکلات چهار واحد تولیدی خبر داد و گفت: این اقدام می‌تواند یک حمایت مضاعفی از واحد‌های تولیدی باشد و سبب ارتقای اشتغال و رونق تولید می‌شود.

به گزارش میزان، ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: در چند روز گذشته، همراه با استاندار، مسئولان حوزه صنعت و بانک‌ها از چهار کارخانه تولید آب معدنی، درب و پنجره پروفیل، لوله‌های صنعتی و فرآوری مواد غذایی بازدید صورت گرفت و مشکلات آن‌ها از نزدیک بررسی و راهکارهای رفع مشکلات اتخاذ گردید.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل خاطرنشان کرد: با توجه به بخشنامه دادستان کل کشور و حضور دادستان‌ها در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، با هماهنگی رئیس کل دادگستری و استاندار اردبیل بنا را بر این گذاشتیم که تا جایی که می‌توانیم جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را در واحد‌های تولیدی مشکل دار با حضور مسئولان برگزار نماییم و در جهت کاهش و برطرف کردن مشکلاتشان اقدام کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان سال رونق تولید خاطرنشان کرد: این اقدام می‌تواند یک حمایت مضاعفی از واحد‌های تولیدی باشد و سبب ارتقای اشتغال و رونق تولید می‌شود.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 15 تیر 1399 - 03:26:22 از آدرس: