تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
واعظی: فرمایشات رهبری درباره مسائل اقتصادی در جلسه امروز هیئت دولت بررسی شد
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 - 13:22:28 |  حقوق شهروندی

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور، یک بخش از جلسه امروز هیئت دولت را به بررسی فرمایشات و دستورات شب گذشته مقام معظم رهبری درباره مسائل اقتصادی و رونق تولید اختصاص دادند. اینکه چگونه بتوانیم تسهیلاتی رابرای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در داخل و خارج کشور به وجود بیاوریم و چگونه اشتغال ایجاد کنیم.

به گزارش میزان، محمود واعظی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران درباره موارد مورد بررسی در این نشست اظهار داشت: امروز درباره لایحه شفافیت بحث شد.

 وی با بیان اینکه لایحه شفافیت بسیار مهم است، افزود: در سه جلسه دولت راجع به آن بحث شده است. این لایحه در حدود ۴۵-۴۴ ماده دارد که انشالله به مجلس خواهیم فرستاد و بخش قابل توجهی از نشست امروز به بررسی این لایحه اختصاص یافت.

واعظی ادامه داد: آقای رئیس جمهور، یک بخش دیگر جلسه امروز را هم به بررسی فرمایشات و دستورات شب گذشته مقام معظم رهبری درباره مسائل اقتصادی و رونق تولید اختصاص دادند. اینکه چگونه بتوانیم تسهیلاتی رابرای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در داخل و خارج کشور به وجود بیاوریم و چگونه اشتغال ایجاد کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: دیگر اینکه چگونه بتوانیم این بنگاه‌هایی را که هم اکنون دولت و نیرو‌های نظامی تصدی گری می‌کنند را به مردم واگذار کنیم. درباره گردشگری هم صحبت کردیم تا در شرایط کنونی چگونه بتوانیم به این امر بپردازیم. در مجموع بخشی از جلسه صرف این شد که چه کنیم دستورات رهبری را با سرعت بیشتری عملیاتی کنیم.


واعظی اضافه کرد: بحث دیگر نشست امروز راجع به این بود که چگونه بتوانیم در این شرایط، با فشار‌های آمریکا مقابله کنیم. بسیار مهم است که یک مدیریت متمرکزداشته باشیم تا سریع تصمیم بگیرد و شجاعت در تصمیم گیری داشته باشد. انشالله در جلسه بعد راجع به رونق تولید و توسعه کسب و کار در بخش‌های مختلف تصمیمات جدی بگیریم.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 6 بهمن 1398 - 08:57:13 از آدرس: