تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
معرفی آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک در نمایشگاه الکامپ
سه شنبه 25 تیر 1398 - 15:59:41 |  قوه قضائیه

آخرین دستاوردهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حوزه فناوری اطلاعات در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) در معرض دید عموم قرار می گیرد.
معرفی آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک در نمایشگاه الکامپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، دکتر ذبیح الله خدائیان معاون قوه قضائیه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در راستای سیاست های کلی سازمان در جهت شفاف سازی فرآیندها، کاهش مراجعات مردمی، ارایه خدمات الکترونیک و ارتقاء سلامت اداری، مجموعه‌ایی از نرم‌افزارهای خدماتی و سامانه‌های الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) معرفی و در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به حضور سازمان ثبت در این نمایشگاه گفت: سازمان ثبت به عنوان یک سازمان حاکمیتی خدمات متنوعی را به سایر دستگاه‌های دولتی و همچنین آحاد مردم به صورت مستمر ارائه می‌کند که در این خصوص می توان به خدماتی نظیر ثبت شرکت ها، اجرای مفاد اسناد رسمی، اعتباربخشی به اسناد در دفاتر اسناد رسمی، ثبت علائم تجاری، اختراعات و طرح های صنعتی، صدور سند مالکیت برای املاک و اراضی و ... اشاره کرد.

خدائیان با اشاره به نگاه تحول‌گرایانه این سازمان در ارائه خدمات و استفاده از فناوری های نوین در اصلاح فرایندها و سیستم ها بیان داشت: نمایشگاه الکامپ که به‌طور سالانه برگزار می‌گردد نمایانگر دستاوردها و پیشرفت‌هایی است که در حوزه فناوری اطلاعات بدست آمده و سازمان ثبت نیز سعی کرده با حضور پررنگ در این نمایشگاه بخشی از دستاوردهای این سازمان، اعم از سامانه‌ها، نرم افزارها و زیرساخت‌هایی که در راستای ارائه خدمات الکترونیکی و نوین ایجاد کرده را برای مردم شریف و دیگر دستگاه‌ها به نمایش بگذارد.

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: ستاد حقوق بشر
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 4 اسفند 1398 - 14:32:57 از آدرس: