تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
موسوی: شوری آب شرب بالای ۳۰ درصد در آبادان صحت ندارد
شنبه 16 شهریور 1398 - 10:54:05 |  حقوق شهروندی

فرماندار ویژه آبادان با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر شوری آب بیش از ۳۰ درصد در شهرستان آبادان بیان کرد: شوری آب شرب شهرستان آبادان، به‌ هیچ وجه صحت ندارد.

 

به گزارش میزان، زین‌العابدین موسوی باشاره به اخبار منتشره مبنی بر شوری آب بیش از ۳۰  درصد در شهرستان آبادان بیان کرد: شوری آب شرب  شهرستان آبادان، به‌هیچ وجه صحت ندارد.

وی ادامه داد: با توجه به بارندگی‌های ابتدای سال جاری، امسال بیشترین حجم آب در سطح شهرستان آبادان وجود دارد و با  افزایش حجم آب، شوری آب شرب مصرفی معنایی ندارد. ذخایر آبی این شهرستان به همراه  آب‌ طرح  غدیر، منابع آب شرب مصرفی این شهرستان را تامین می‌کند.

فرماندار ویژه آبادان یادآورشد: البته در برخی روستا‌های آبادان با افت فشار آب به خاطر شبکه آبرسانی فرسوده و قدیمی مواجه هستیم که گا‌ها آب نشست می‌کند و ما عمدتا در روستا‌ها دنبال مرمت و عمیر لوله‌های انتقال آب فرسوده هستیم.

موسوی تاکید کرد: مسلما در هر روستایی که اقدام به تعمیر تاسیسات انتقال آب شود، مردم آن روستابا افت فشار آب روبرو می شوند که حتما قبل از اقدام به تعمیرات اطلاع می‌دهیم تا همهشریان در جریان باشند.  این تاسیسات آب رسانی از زمان جنگ در حال استفاده است که در حال تلاش هستیم تا کاستی‌های موجود در این زمینه، مرتفع شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 20 مرداد 1399 - 06:48:20 از آدرس: