تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
انبارلویی: مسئولان سعی در جلوگیری از افزایش قیمت کالاها را دارند
شنبه 9 آذر 1398 - 09:10:45 |  حقوق شهروندی

کارشناس مسائل سیاسی گفت: تاکنون ۱۷ هزار پرونده تعزیرات تشکیل شده است و مسئولان امر سعی در جلوگیری از افزایش قیمت سایر کالاها و خدمات را دارند.
انبارلویی: مسئولان سعی در جلوگیری از افزایش قیمت کالاها را دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، محمدکاظم انبار لویی درباره ضرورت اقدام مسئولان اجرایی برای تسری افزایش قیمت بنزین به سایرکالا‌ها بیان داشت: یکی از اقدامات  در نظر گرفته شده در طرح مدیریت سوخت، این بوده که مانع از افزایش بی رویه سایر کالا‌ها و اقلام در کشور شوند.

وی ادامه داد: تعزیرات، مسئولان قضایی و انتظامی مامور شدند تا جلوی افزایش کالا‌ها و اقلام مصرفی را بگیرند. متاسفانه برخی فروشندگان بی بهانه اقدام به افزایش قیمت‌ها می‌کنند و حال افزایش قیمت بنزین، دستاویز مناسبی برای آنهاست. این افراد به حقوق مردم تعدی می‌کنند و باید با آن‌ها برخورد شود.

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: تاکنون ۱۷ هزار پرونده تعزیرات تشکیل شده است و مسئولان امر سعی در جلوگیری از افزایش قیمت سایر کالاها و خدمات  را دارند.

طبق گزارش میزان، انبارلویی گفت: دولت در ارائه طرح مدیریت سوخت، بی تدبیری خود را نشان داد. این طرح، طرح درستی بود و در دولت قبل هم انجام شده بود و مردم نیز ازآن راضی بودند.


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ستاد حقوق بشر در ایران است.
منبع: میزان
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 11 خرداد 1399 - 16:12:08 از آدرس: